Artykuły do tagu: paczka

Okradali przesyłki kurierskie
Policja zatrzymała czterech mężczyzn regularnie okradających paczki kurierskie, które miały trafić do adresatów w różnych częściach kraju. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.
Wolontariusze i darczyńcy Szlachetnej Paczki spotkali się w piątek wieczorem w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie, by podsumować ostatni finał akcji. Przypomnijmy, że w Piotrkowie i powiecie pomoc dotarła do 40 rodzin, dodatkowo piotrkowianie pomogli 10 rodzinom z innych powiatów.
Piotrków i rejon piotrkowski zdali egzamin ze „Szlachetnej Paczki”
W tym roku rejon piotrkowski nie tylko pomógł wszystkim swoim rodzinom, ale także „wyszedł” w teren. Dzięki darczyńcom z Piotrkowa i okolic pomoc trafiła też do dwóch innych powiatów. Dzisiaj podsumowanie akcji, która od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.
Piotrkowscy szczypiorniści wsparli Szlachetną Paczkę
Piłkarki i piłkarze ręczni Piotrcovii i Piotrkowianina wsparli akcję Szlachetna Paczka. Zawodnicy robili zakupy na rzecz jednej z rodzin w markecie Intermarche.
Wybierz rodzinę ze Szlachetnej Paczki
Szlachetna Paczka udostępniła już bazę rodzin, którym można pomagać podczas tegorocznej akcji. W Piotrkowie i regionie to ponad 30 rodzin.
Wciąż szukają wolontariuszy do walki z biedą
W zeszłym roku pomogli 49 rodzinom z naszego regionu. Ilu pomogą tym razem? To zależy również od wolontariuszy.
Szlachetna paczka potrzebuje ludzi do pracy
Szlachetna paczka poszukuje osób, które chcą pomóc przy kolejnym finale akcji. Już od kilku lat w okolicach Bożego Narodzenia tysiące osób w kraju otrzymuje paczki, dzięki którym ich święta mogą być szczęśliwsze. Podobnie będzie w naszym regionie. Aby pomóc w organizacji Szlachetnej Paczki, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej.
Podsumowali Szlachetną Paczkę
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie odbyło się uroczyste podsumowanie czwartej edycji ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.
Finał
Akcja "Szlachetna Paczka" powoli dobiega końca.
Piłkarze i piłkarki z Piotrkowa wsparli Szlachetną Paczkę
Mąka, cukier, makaron, środki czystości – to tylko niektóre z produktów, które trafią do jednej z potrzebujących rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W poniedziałek (8 grudnia) akcję tę wsparli piłkarze ręczni Piotrkowianina oraz piłkarki Piotrcovii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat