Artykuły do tagu: paczka

Szlachetna Paczka na ostatniej prostej
Już w najbliższy weekend w piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach wielki finał tegorocznej akcji.
Baza rodzin otwarta. Szlachetna Paczka rusza pełną parą!
Finał kolejnej, siedemnastej już edycji Szlachetnej Paczki coraz bliżej. Nie inaczej jest w Piotrkowie. Baza danych z wykazem najbardziej potrzebujących osób została otwarta.
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł przesyłki
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł dwie przesyłki. Tuż po kradzieży zatrzymała go policja. 32-letni piotrkowianin usłyszał już zarzuty.
Zanim pomogą, muszą zebrać drużynę
Konkretnie drużynę SuperW. Rusza siedemnasta edycja Szlachetnej Paczki - w tym roku po raz kolejny akcja charytatywna obejmie także Piotrków i powiat. Trwa nabór wolontariuszy.
Gala na podsumowanie Szlachetnej Paczki
W piątek w piotrkowskim starostwie wolontariusze Szlachetnej Paczki podsumowali minioną edycję wydarzenia. Galę uświetnił występ "Teatru Bez Barier”.
12.12.2016 09:38
Policja też szlachetna
Policjanci i pozostali pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim dołączyli do grona darczyńców Szlachetnej Paczki. W ciągu kilku dni zebrali artykuły niezbędne dla rodziny, która potrzebuje pomocy.
Kolejny finał Szlachetnej Paczki
Zapełnia się piotrkowski magazyn Szlachetnej paczki. Piaty raz mieszkańcy miasta i powiatu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej.
Sportowcy przygotowali Szlachetną Paczkę [GALERIA]
Piłkarki ręczne Piotrcovii i piłkarze Piotrkowianina przygotowali prezenty w ramach tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Sportowcy kolejny raz pomagają w tej charytatywnej akcji. Tym razem paczki przygotowują dla samotnej, starszej kobiety.
Weź udział w akcji i pomóż rodzinie
Na stronie www.szlachetnapaczka.pl w bazie rodzin rejonu piotrkowskiego powinny pojawić się kolejne opisy rodzin, które potrzebują pomocy. W akcję włączają się też jak co roku sportowcy: Skry Bełchatów, Piotrcovii i Piotrkowianina.
Szlachetna Paczka znowu pomaga! Otworzyli bazę z historiami rodzin
W minioną sobotę w całym kraju specjalnymi marszami oficjalnie rozpoczęła się kolejna edycja Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W Łodzi piotrkowscy wolontariusze Paczki po raz kolejny dokonali tego wraz z Gminną Orkiestrą Dętą z Gorzkowic.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat