Artykuły do tagu: paczka

Zanim pomogą, muszą zebrać drużynę
Konkretnie drużynę SuperW. Rusza siedemnasta edycja Szlachetnej Paczki - w tym roku po raz kolejny akcja charytatywna obejmie także Piotrków i powiat. Trwa nabór wolontariuszy.
Gala na podsumowanie Szlachetnej Paczki
W piątek w piotrkowskim starostwie wolontariusze Szlachetnej Paczki podsumowali minioną edycję wydarzenia. Galę uświetnił występ "Teatru Bez Barier”.
12.12.2016 09:38
Policja też szlachetna
Policjanci i pozostali pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim dołączyli do grona darczyńców Szlachetnej Paczki. W ciągu kilku dni zebrali artykuły niezbędne dla rodziny, która potrzebuje pomocy.
Kolejny finał Szlachetnej Paczki
Zapełnia się piotrkowski magazyn Szlachetnej paczki. Piaty raz mieszkańcy miasta i powiatu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej.
Sportowcy przygotowali Szlachetną Paczkę [GALERIA]
Piłkarki ręczne Piotrcovii i piłkarze Piotrkowianina przygotowali prezenty w ramach tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Sportowcy kolejny raz pomagają w tej charytatywnej akcji. Tym razem paczki przygotowują dla samotnej, starszej kobiety.
Weź udział w akcji i pomóż rodzinie
Na stronie www.szlachetnapaczka.pl w bazie rodzin rejonu piotrkowskiego powinny pojawić się kolejne opisy rodzin, które potrzebują pomocy. W akcję włączają się też jak co roku sportowcy: Skry Bełchatów, Piotrcovii i Piotrkowianina.
Szlachetna Paczka znowu pomaga! Otworzyli bazę z historiami rodzin
W minioną sobotę w całym kraju specjalnymi marszami oficjalnie rozpoczęła się kolejna edycja Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W Łodzi piotrkowscy wolontariusze Paczki po raz kolejny dokonali tego wraz z Gminną Orkiestrą Dętą z Gorzkowic.
Okradali przesyłki kurierskie
Policja zatrzymała czterech mężczyzn regularnie okradających paczki kurierskie, które miały trafić do adresatów w różnych częściach kraju. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.
Wolontariusze i darczyńcy Szlachetnej Paczki spotkali się w piątek wieczorem w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie, by podsumować ostatni finał akcji. Przypomnijmy, że w Piotrkowie i powiecie pomoc dotarła do 40 rodzin, dodatkowo piotrkowianie pomogli 10 rodzinom z innych powiatów.
Piotrków i rejon piotrkowski zdali egzamin ze „Szlachetnej Paczki”
W tym roku rejon piotrkowski nie tylko pomógł wszystkim swoim rodzinom, ale także „wyszedł” w teren. Dzięki darczyńcom z Piotrkowa i okolic pomoc trafiła też do dwóch innych powiatów. Dzisiaj podsumowanie akcji, która od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat