Artykuły do tagu: pływanie

Klub Morsa Moszczenica działa już 3 lata!
W sezonie zimowym spotykaj± się w każd± niedzielę o godzinie 15.00. Moszczenickie morsy działaj± już od trzech lat. – Patrz±c na modę, jaka zapanowała na morsowanie nikt z nas by nie przewidział, że będzie nas prawie setka – mówi Mariusz Keler, pomysłodawca i jeden z założycieli klubu.
Dominacja Wiktorii Gu¶ć na Mistrzostwach Polski
Pięć złotych medali wywalczyła pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 w Gliwicach.
Wiktoria Gu¶ć potrójn± medalistk± Mistrzostw Polski
Wiktoria Gu¶ć aż trzykrotnie stawała na najniższym stopniu podium podczas Mistrzostw Polski seniorów, które w tym roku między 18 a 22 grudnia odbyły się w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Młodej reprezentantce UKS-u Delfin Piotrków Trybunalski udało się wywalczyć br±zowe medale na 200 metrów stylem zmiennym, 200 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem dowolnym.
To był jej weekend. Wiktoria Gu¶ć znów triumfuje
Pięć złotych medali zdobyła piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski 15-latków, które odbyły się w miniony weekend w Opolu.
Grand Prix w piotrkowskiej pływalni
Ponad 300 osób wzięło udział w II rundzie Grand Prix województwa łódzkiego w pływaniu, które w sobotę odbyło się w piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych jak i rodzinnych.
Kacper Jonczyk wicemistrzem województwa
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8, 9 i 10-latków w pływaniu odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu. W¶ród zawodników 10-letnich reprezentant UKS „Delfin" Piotrków Trybunalski Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale: pierwszy na dystansie 100 metrów stylem klasycznym, a drugi na dystansie 50 m st. motylkowym.
Wiktoria Gu¶ć pięciokrotn± mistrzyni± Polski
Tym razem nasza pływaczka była bezkonkurencyjna podczas Mistrzostw Polski Juniorów (15-latków), które odbyły się w O¶więcimiu. Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobyła tam 5 złotych medali.
Całe rodziny pływały w Piotrkowie
Około 160 osób wzięło udział w V Piotrkowskiej Familiadzie Pływackiej, która odbyła się w sobotę w pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych, jak i rodzinnych. Jak co roku, organizatorzy zadbali również o wprowadzenie jednego nowego elementu do zabawy.
 4 złote medale Wiktorii Gu¶ć
Tym razem piotrkowska pływaczka stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się łódzkiej Zatoce Sportu.
 Wiktoria potrójn± rekordzistk± Polski
Pięć złotych medali zdobyła podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów (do lat 14) Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, ustanawiaj±c przy okazji trzy rekordy kraju.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat