Artykuły do tagu: pływalnia

Grand Prix w piotrkowskiej pływalni
Ponad 300 osób wzięło udział w II rundzie Grand Prix województwa łódzkiego w pływaniu, które w sobotę odbyło się w piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych jak i rodzinnych.
Kamienie w saunie polał... rozpuszczalnikiem
Skropił kamienie w saunie rozpuszczalnikiem. Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na terenie piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej.
W ferie taniej na lodowisku i basenach
Uczniowie z województwa łódzkiego rozpoczęli już ferie zimowe. Dwutygodniową przerwę od nauki można spędzić aktywnie. Młodzi piotrkowianie mogą skorzystać z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji - wybrać się na miejskie baseny lub lodowisko.
Basen na Belzackiej zamknięty
Jeszcze dziś zamknięta jest pływalnia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Trwają prace modernizacyjne.
Kompleks basenów przy  Belzackiej?
Leszek Heinzel, dyr. OSIR w Piotrkowie mówił niedawno na antenie Radia Strefa FM o budowie odkrytego basenu przy ul. Żwirki w Piotrkowie. Tymczasem my proponujemy zupełnie inne rozwiązanie.
Zabawy w wodzie na piotrkowskiej pływalni
Dzieci ze świetlic artystycznych MOK wybrały się do krytej pływalni OSiR w Piotrkowie. Zabawy w wodzie to zawsze wielka atrakcja dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było i tym razem.
Kto powiedział o solarach? Zwolnić pracownika!
Czy kolektory słoneczne zamontowane (kosztem ponad 300 tys. zł) na potrzeby krytej pływalni przy ul. Próchnika Piotrkowie działają, czy nie?
Piotrków wyprzedził ministerstwo
Od 10 lat w Piotrkowie realizowany jest program nauki i doskonalenia pływania wśród najmłodszych dzieci. Trzecioklasista po kilku latach nauki ma możliwość wyrobienia karty młodego pływaka - dokumentu, który uprawnia do korzystania z miejskich pływalni za jedyne 2 zł.
Basen przy Próchnika: Dopiero rozpoczynają prace
Prace przy modernizacji basenu (ul. Próchnika) miały zakończyć się pod koniec sierpnia. Problemy przetargowe sprawiły jednak, że na nową pływalnię piotrkowianie będą czekać jeszcze dwa miesiące.
- Do minimum będzie w tym roku skrócona przerwa technologiczna na piotrkowskiej pływalni przy ulicy Belzackiej - zapewnia Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat