Artykuły do tagu: ortografia

Znamy laureatów Dyktanda Piotrkowskiego, zobacz z jakim tekstem musieli się zmierzyć
Ponad 40 osób sprawdziło swoją znajomość ortografii. Autorką tekstu, z którym zmierzyli się uczestnicy Dyktanda Piotrkowskiego jest Izabella Radke-Marczak, nauczycielka z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Z kolei lektorem był Bartosz Gumulec ze Stowarzyszenia Busola.
Sprawdzili swoją znajomość ortografii
„Magiczna podróż” to tytuł dyktanda, z którym w piątkowe popołudnie zmierzyli się mieszkańcy Piotrkowa i powiatu. Ponad 40 osób wzięło udział w Dyktandzie Piotrkowskim.
Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności ortograficzne
Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta odsłona Dyktanda Trybunalskiego.
IX Dyktando Trybunalskie: Rekordzista zrobił 140 błędów!
Ponad 100 osób postanowiło w środę w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie zmierzyć się z ortografią. Odbyło się IX już Dyktando Trybunalskie. Sprawdzian okazał się bardzo trudny.
Wiosenne zmagania z ortografią
W Szkole Podstawowej w Skotnikach w gminie Aleksandrów odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego klas III o pióro wójta gminy Aleksandrów „Mały Mistrz Ortografii”. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół: w Dąbrowie nad Czarną, Aleksandrowie i Skotnikach, zakwalifikowani podczas pierwszego etapu, który odbywał się w poszczególnych szkołach.
20.05.2012 11:24
Mistrzowie ortografii
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego, w którym udział wzięli także uczniowie SP Trzepnica.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat