Artykuły do tagu: orange

Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?
Orange Flex to oferta, która daje Ci pełną swobodę. Numerem zarządzasz za pomocą aplikacji i masz pełną kontrolę nad wydatkami. W każdej chwili możesz zmienić plan komórkowy, z którego korzystasz. Przenieś numer do Orange Flex i ciesz się elastyczną ofertą.
W Orange spadają ceny smartfonów
Chcesz mieć tani nowy telefon? A do tego nie płacić za niego od razu? Jeśli tak, sprawdź promocję Orange. W ofertach z abonamentem komórkowym operator ma naprawdę tanie smartfony, które kupisz na raty 0%.
Jak sprawdzić prędkość internetu – poznaj Speed Test Orange
Jest wiele stron internetowych, na których można wykonać test łącza. Dzięki Speed Test Orange w kilkadziesiąt sekund i za darmo sprawdzisz 3 najważniejsze parametry, które wpływają na prędkość internetu. Zanim jednak przeprowadzisz test prędkości, dowiedz się, co zrobić, żeby wynik był naprawdę miarodajny.
Ale przecież pani nie żyje…
O tym, że nie żyje dowiedziała się przez przypadek. Kiedy zauważyła, że nie ma internetu, zadzwoniła do dostawcy, zapytać, co się stało. To, co usłyszała od pracownika firmy Orange trochę ją… zaskoczyło. - Ale przecież pani nie żyje – powiedział piotrkowiance konsultant.
Pracownia Orange z Golesz w reklamie projektu
Pracownia Orange z Golesz Dużych pokazana została w ogólnopolskiej reklamówce projektu Fundacji Orange.
Pracownia Orange oknem na świat
Programowaniem i automatyką zajmowały się dzieci w Pracowni Orange w Goleszach Dużych podczas zajęć w ramach ferii zimowych. Interesujące zajęcia były też doskonałą formą edukacji.
Mama ogląda film, tata pobiera ważne pliki i przesyła je do chmury, córka korzysta ze smartfona, by pozostać w kontakcie z przyjaciółkami na Facebooku, a syn gra na konsoli.
Minęły czasy, w których internet był uważany za luksus. Dziś to medium takie samo jak prąd i woda – przywykliśmy do niego i uważamy je za niezbędny standard.
Multimedialną pracownię Fundacji Orange w Goleszach odwiedziła Anna Guzik
Aktorka Anna Guzik odwiedziła Pracownię Orange w Goleszach Dużych. Świetlica multimedialna powstała w Domu Ludowym w ubiegłym roku dzięki fundacji Orange i zaangażowaniu lokalnej społeczności. Goleszowska pracownia jest jedną z 77, jakie powstały w kraju, i czwartą w województwie łódzkim.
Pracownia Orange w Goleszach już otwarta
W poniedziałek do użytku oddano Pracownię Orange, która powstała w Goleszach Dużych.
W Goleszach Dużych powstanie Pracownia Orange
Internauci wybrali miejscowości, w których powstaną nowoczesne Pracownie Orange - dwie z nich w województwie łódzkim. Wszystkie otrzymają sprzęt, internet i pomoc Fundacji Orange w prowadzeniu świetlic tak, aby stały się miejscem spotkań i rozwoju cyfrowych kompetencji mieszkańców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat