Artykuły do tagu: obserwator

Jaka pogoda w weekend majowy?
- Opady deszczy wystąpią zarówno w piątek, sobotę, jak i niedzielę, ale będą one niewielkie - mówi Zdzisław Cyganiak, znany obserwator przyrody, który jak w każdy piątek przedstawił na antenie Radia Strefa FM prognozę pogody dla naszego regionu. Sprawdźmy jakiej aury możemy się spodziewać w trakcie majowego długiego weekendu?
Jakiej pogody możemy się spodziewać w okresie świąt?
Znany obserwator przyrody Zdzisław Cyganiak co tydzień w piątki prezentuje w Magazynie Magiel na antenie Radia Strefa FM Piotrków prognozę pogody. Sprawdźmy co przewiduje na nadchodzący świąteczny weekend.
Prognoza pogody na najbliższe dni
Jaka pogoda czeka nas w Wielką Środę i Wielki Czwartek? Czy nadal możemy spodziewać się temperatur powyżej 20 stopni? Zapytaliśmy o to obserwatora przyrody, Zdzisława Cyganiaka.
Będzie ciepło, ale pojawią się burze
W weekend będzie ciepło, ale w przyszłym tygodniu mogą pojawić się burze. O tym, jaka pogoda czeka nas podczas najbliższych dni mówił na antenie Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.
Region: Tam każdy może dosięgnąć gwiazd
Od listopada w Zelowie funkcjonuje nowoczesne obserwatorium astronomiczne. Budowa trwała kilka lat i pochłonęła 5 mln złotych. W ramach inwestycji powstała również tzw. mediateka (z panelami LCD, komputerami i rzutnikami) i trzy nowe sale dydaktyczne. Co ciekawe, z nowoczesnych teleskopów nie korzystają tylko uczniowie. Może to zrobić każdy ciekawski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat