Artykuły do tagu: oświadczeniamajątkowe

Radni łódzkiego sejmiku złożyli oświadczenia majątkowe
Można poznać już majątki radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego. Radni z okręgu piotrkowskiego opublikowali swoje oświadczenia majątkowe na początek kadencji 2018 - 2023.
Czego dorobili się prezydent i jego zastępcy?
W Biuletynie Informacji Publicznej piotrkowskiego magistratu opublikowano oświadczenia majątkowe za 2016 rok kierownictwa Urzędu Miasta. Sprawdziliśmy więc, jakim majątkiem mogą pochwalić się prezydent Krzysztof Chojniak i jego zastępcy.
Rosną oszczędności prezydenta Piotrkowa
Samorządowcy nie mają wyjścia, każdego roku muszą spowiadać się publicznie, ile zarobili, ile zaoszczędzili, gdzie i na ile są zadłużeni, a nawet czym jeżdżą. Dzięki temu wiemy, że oszczędności prezydenta Piotrkowa w ciągu roku urosły o ponad 70 tys. zł, a starosta naszego powiatu uprawia porzeczki.
16.09.2014 06:01
Kto ma grubszy portfel?
Najwięcej zarobił prezes Piotrkowskich Wodociągów (o kilka tysięcy złotych więcej niż prezydent miasta), co prawda jeździ 14-letnim autem, ale za to mercedesem. Prawie każdy ma dom lub mieszkanie (albo jedno i drugie), ale nie każdy ma na koncie oszczędności. Niektórzy posiadają też inne nieruchomości. Są tacy, którzy zadowalają się „gołą” pensją, inni czerpią dochody również z innych źródeł. Pod lupę bierzemy dochody 7 dyrektorów jednostek podległych Urzędowi Miasta, 3 prezesów miejskich spółek, jednego komendanta i jednego pełnomocnika.
Oszczędności prezydenta zwiększają się
Na stronie piotrkowskiego magistratu pojawiły się oświadczenia majątkowe prezydenta miasta, jego zastępców, radnych, sekretarza, skarbnika oraz kierowników jednostek podległych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat