Artykuły do tagu: nożnej

Koniec roku w piotrkowskiej piłce amatorskiej
Ostatnią w tym roku kolejkę rozegrali piłkarze-amatorzy występujący w halowej lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Znów obyło się bez większych niespodzianek.
Inauguracja AHLPN bez sensacji
Zaledwie po dwóch tygodniach od zakończenia poprzedniego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR, zawodnicy rozpoczęli nowe rozgrywki. Powodem późniejszego finału ligi była oczywiście pandemia.
Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej już na półmetku
Piotrkowscy miłośnicy futbolu zrzeszeni w organizowanej przez OSiR Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej zakończyli w minioną niedzielę jesienną rundę rozgrywek. W osatni dzień zmagań rozegrano trzy mecze na stadionie miejskim Concordii. Zimę na fotelu lidera spędzi niepokonana dotąd drużyna Barwil-Omega.
KS Paradyż mistrzem okręgu piotrkowskiego
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Seniorów na szczeblu Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim odbył się w sobotę, w hali sportowej w Wolborzu. Zwyciężył KS Paradyż.
Kto zostanie piłkarskim mistrzem okręgu?
XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Okręgu Piotrkowskiego Seniorów odbędzie się w sobotę, 26 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wolborzu. Będzie tam rywalizować osiem drużyn, reprezentujących okręg piotrkowski na różnych szczeblach rozgrywek.
Piłki z Piotrkowa dla młodzieży z Rwandy
Piłki, które trafią do młodzieży z Rwandy ufundowali Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Ludowe Zespoły Sportowe. Dotychczas mieszkańcy Afryki grali piłkami zrobionymi z liści bananowca. Prezent odebrał ojciec Jan Ewangelista, sekretarz do spraw Misji Karmelitańskich w Afryce, który w czwartek spotkał się z prezesem OZPN w Piotrkowie Stanisławem Sipą oraz Markiem Mazurem przewodniczącym sejmiku województwa łódzkiego (zarazem szefem łódzkiego LZS).
Po północy też można grać w piłkę
Kilkadziesiąt minut po północy zakończył się II Nocny Amatorski Turniej Piłkarski zorganizowany przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego Concordia rywalizowało 14 drużyn. Wygrał niezawodny Barwil-Omega.
Lechia z wojewódzkim Pucharem Polski
Lechia Tomaszów wywalczyła Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Po dogrywce pokonała GKS Bełchatów (MESA) 2:1. Zwycięskiego gola zdobył w 117. minucie Michał Tonowicz.
Zmiana trenera w Lechii Tomaszów
Tego chyba się nikt nie spodziewał. Aleksandar Majić nie jest już trenerem trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Decyzją zarządu nowym szkoleniowcem Lechii został dotychczasowy asystent Czarnogórca Radosław Wilczyński.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat