Artykuły do tagu: niebezpieczeństwo

Uwaga! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w centrum Piotrkowa (posłuchaj relacji)
Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, że w okolicach świetlicy Oratorium św. Antoniego oraz przy ul. Narutowicza nieznany mężczyzna zaczepia dzieci.
Szaleńczy rajd po ulicach Piotrkowa
W internecie pojawił się krótki film, na którym widać jak grupa chłopaków pędzi osobówką ulicami Piotrkowa Trybunalskiego.
Głęboka dziura przykryta jedynie paletą
"Nieopodal Pogotowia Opiekuńczego przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim pozostawiona jest ogromna dziura przykryta jedynie paletą. Jest tylko kwestą czasu, kiedy ktoś do niej wpadnie. Stan ten utrzymuje się bez zmian od kilku dni, a przechodzę tam codziennie". To fragment wiadomości, jaką przysłał do nas jeden z czytelników.
Piotrków: Niebezpieczny przejazd kolejowy [AKTUALIZACJA]
Na przejeździe kolejowym na ulicy Rolniczej w Piotrkowie dochodzi do niezwykle niebezpiecznej sytuacji. Pomimo opuszczonych rogatek i sygnałów świetlnych, jadący pociąg może staranować stojący przed szlabanem samochód.
To, że na lodowisku jest ślisko nikogo nie dziwi. Jednak gdy ślisko robi się poza nim, robi się niebezpiecznie. Przekonała się o tym jedna z naszych słuchaczek na lodowisku w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat