Artykuły do tagu: nastolatek

Ratował kierowcę autobusu. Teraz 14-letniego piotrkowianina uhonorowało miasto
Bartek już miał wysiadać z autobusu, którym jak zwykle wracał do domu, gdy usłyszał wołanie współpasażerki, że kierowcy potrzebna jest pomoc. Bez chwili zawahania postanowił jej udzielić i wszystko zakończyło się szczęśliwie. Z 14-letnim Bartkiem i jego rodzicami spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak, podziękował za bohaterską postawę nastolatka. Na pewno może być ona powodem do radości, ale niestety martwi również zachowanie dorosłych pasażerów.
Nastolatek szalał samochodem po ulicach?
16-latek nie wrócił z przepustki do placówki opiekuńczo-wychowawczej i zdaniem świadków miał niebezpiecznie jeździć samochodem po ulicach miasta. Policjanci ustalają, czy chłopak rzeczywiście wsiadł za kółko. Jeśli tak, sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Nastolatkowie przyłapani podczas próby włamania
Włamywacze działali pod osłoną nocy. Ich celem miał być jeden z piotrkowskich sklepów spożywczych. Policjanci którzy ujęli sprawców mogli być zdziwieni ich wiekiem jeden z nich miał 19 lat, a drugi tylko... 13.
Piotrkowianka została Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek
Uczennica ZSP nr 5 w Piotrkowie (Ekonomik) Roksana Dudkiewicz została Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2017. Piotrkowianka tytuł odebrała podczas okolicznościowej gali w Łodzi.
Mieszkanka Gorzkowic w finale Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej
W tegorocznym finale Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej znalazła się mieszkanka Gorzkowic Ania Korycińska.
Brutalnie pobili 16-latka
Policjanci z komisariatu w Gorzkowicach zatrzymali dwóch sprawców pobicia. Napastnicy zaatakowali 16-latka, bijąc go po głowie i całym ciele. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Rówieśnicy w wieku 19 lat usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Nastolatkowie uszkodzili budynek hali sportowej
11 nastolatków odpowie za uszkodzenie ściany w budynku hali sportowej przy jednej z tomaszowskich szkół. Amatorzy zabawy petardami spowodowali szkody ocenione na kwotę kilku tysięcy złotych.
Nietrzeźwi nastolatkowie wyładowali agresję
Jedni nastolatkowie walczą na kortach... inni na przystankach bądź zabawach tanecznych. Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 15-latek, który wyładował swoją złość na wiacie przystanowej, po tym jak właściciel pobliskiej posesji zwrócił mu uwagę, żeby nie załatwiał tam swoich potrzeb fizjologicznych.
15-latek udzielił pomocy poszkodowanym w wypadku
Choć ma dopiero piętnaście lat, będąc świadkiem wypadku udzielił pierwszej pomocy ofiarom wypadku drogowego.
Śledztwo w sprawie śmierci 14-latka umorzone
Przypomnijmy. W październiku ubiegłego roku nastolatka znaleziono w pustostanie przy ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Chłopak był nieprzytomny. Mimo 40-minutowej reanimacji nie udało się go uratować.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat