Artykuły do tagu: narty

Narty Fischer – nowości na 2020 rok
Narty Fischer należą do najpopularniejszych na rynku, jednak producent nie osiada na laurach. Inżynierowie oraz projektanci marki każdego roku starają się zaskakiwać, oferując ciekawe innowacje i udoskonalony design. Nie inaczej jest w kolekcji na 2020 rok, która już jest dostępna w sklepach. Tym razem, firma postawiła na dość duże zmiany w ofercie. Poznaj najciekawsze rozwiązania i modele, które zaproponowała marka Fischer na nadchodzący sezon!
Ferie za granicą? Pamiętajcie o karcie EKUZ!
Ferie w Łódzkiem zaczynają się już w najbliższą sobotę. Jeśli zamierzacie wyjechać na narty za granicę, pamiętajcie o zabraniu ze sobą karty EKUZ i o wykupieniu prywatnego ubezpieczenia – rachunki za zwiezienie toboganem ze stoku to koszt około 150 euro! Kartę EKUZ warto wyrobić jak najszybciej, tym bardziej, że kolejki w salach obsługi NFZ z dnia na dzień będą dłuższe. Tylko jednego dnia wydano w Łódzkiem aż 630 kart EKUZ.
15.10.2017 13:31
OSiR już myśli o zimie
Choć mamy jeszcze październik to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie już intensywnie przygotowuje się do sezonu zimowego.
Jak nauczyć malucha jazdy na nartach?
Planujesz wyjazd w Alpy? W takim razie, konieczni musisz nauczyć swoją pociechę jeździć na nartach, jeśli nie pojęła jeszcze tej sztuki. Warto podjąć naukę jak najwcześniej. Jako dziecko, nauczy się znacznie szybciej, a w razie przyszłych wyjazdów, będzie już wiedzieć, jaka to świetna rozrywka.
Trasa do narciarstwa biegowego już otwarta
Po raz pierwszy w Piotrkowie amatorzy nart biegowych mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej trasy, która powstała na terenie stadionu miejskiego Concordia.
Na Górze Kamieńsk czekają na mróz
Na Górze Kamieńsk zakończyły się przygotowania do sezonu zimowego. Rozpoczęło się nawet sztuczne naśnieżanie stoku, jednak zapowiadana odwilż póki co uniemożliwia dalszą produkcję śniegu.
Zimowe szaleństwo na górze Kamieńsk
Sanki, narty, snowboard. Miłośnicy sportów zimowych wreszcie mogą odetchnąć. Przyszła prawdziwa zima. Śnieg, lekki mróz. Amatorów zimowego szaleństwa kusi góra Kamieńsk. W poniedziałek stok otwarto na dobre.
Ścieżka do narciarstwa biegowego oraz górka saneczkarska to nowy pomysł na propozycję lotniska zimą. - Chcemy, żeby ten obiekt żył przez cały rok - mówi Jarosław Cempel, dyrektor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej im. gen. pilota Stanisława Karpińskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat