Artykuły do tagu: napad

Ukradł paczkę papierosów. Może trafić za kratki na 12 lat
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 32-latka podejrzanego o rozbój z użyciem przedmiotu przypominającego broń. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu na wniosek Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Napadnięta piotrkowianka oskarża łódzkich policjantów o bierność [AKTUALIZACJA]
Piotrkowianka krytykuje na Facebooku łódzkich policjantów w związku z ich zachowaniem w sprawie pobicia i grożenia jej śmiercią. Pani Ola studiuje w Łodzi i w poniedziałek rano wracając do domu została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę, który - jak wynika z jej relacji - próbował wykorzystać ją seksualnie. Zaczął ją szarpać, grozić, wreszcie bić. – W życiu nie spotkało mnie coś równie obrzydliwego i przerażającego – pisze na swoim profilu. Piotrkowianka szczegółowo opisuje całą sytuację i to co działo się później po wezwaniu policji. – Dzisiaj myślę, że nienawidzę tego kraju, w którym żadna ze służb nie potrafiła mi udzielić pomocy i wsparcia – pisze rozżalona. Post udostępniło już kilkadziesiąt tysięcy osób
Atak na taksówkarza w Tomaszowie
W nocy na ulicy Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim został zaatakowany taksówkarz. Sprawcy uderzyli kierowcę i wypchnęli go z samochodu, potem odjechali autem pokrzywdzonego. Po przejechaniu kilkunastu metrów porzucili samochód, wcześniej wybili tylną szybę. Czwórka podejrzewanych została zatrzymana w okolicy miejsca zdarzenia.
By się zemścić, puścili go bez.... majtek
Do policyjnego aresztu trafili trzej radomszczanie, którzy wdarli się do mieszkania, w którym przebywał 42 -latek, zawieźli go do lasu. Tam, grożąc mu kazali mu się rozebrać i nagiego zostawili w lesie.
Sprawca napadu z zarzutami
Sprawca wtorkowego napadu w Piotrkowie z zarzutami rozboju. Przypomnijmy, mężczyzna został zatrzymany kilka minut po dokonaniu napadu na placówkę finansową.
Kolejny napad w Piotrkowie. Sprawca złapany
We wtorek ok. godz. 14 w Piotrkowie doszło do kolejnego napadu na placówkę finansową, tym razem przy ul. Słowackiego. Sprawca został złapany.
Żartował, że napada na bank
Wszedł do placówki bankowej w Piotrkowie i zażądał wydania gotówki. Po chwili powiedział jednak, że to był żart i wyszedł. Teraz tłumaczy się przed policją.
Sprawca napadów na sklepy złapany
Piotrkowska policja zatrzymała 22-letniego sprawcę napadów na sklepy w Kole i Bogdanowie oraz na restaurację McDonald’s w Kargał Lesie. Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.
Kolejny napad na sklep w naszym powiecie
W środę w Kole, w czwartek w Bogdanowie. W powiecie piotrkowskim doszło do kolejnego napadu na sklep.
Napad na sklep w Kole. Policja szuka sprawcy
Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę we wsi Koło w gminie Sulejów, do tamtejszego sklepu spożywczego wszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał wydania gotówki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat