Artykuły do tagu: myśliwi

Co dalej z zakazem udziału dzieci w polowaniach?
Myśliwi domagają się nowelizacji Prawa łowieckiego, chcą, by osoby niepełnoletnie mogły brać udział w polowaniach. Projektem tym zajął się kilkanaście dni temu Sejm, a przeciwko takiemu rozwiązaniu protestuje 40 organizacji społecznych.
Święto myśliwych, leśników i jeźdźców w Bogusławicach
W słoneczną sobotę 19 października w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbył się tradycyjny Hubertus. Na gości czekały atrakcje takie jak, przejażdżki bryczką po okolicy, konkurs dla dzieci, a także liczne pokazy.
Dogonili lisa. Hubertus w gminie Czarnocin
Po raz jedenasty w gminie Czarnocin odbył się tradycyjny Hubertus, czyli święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane na zakończenie sezonu jeździeckiego, a przez myśliwych na początku sezonu polowania jesienno-zimowego.
Piotrkowianie poznali kulturę łowiecką
Kolejne spotkanie z kulturą łowiecką zostało bardzo pozytywnie odebrane przez mieszkańców Piotrkowa. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16.00 w Rynku Trybunalskim. Nie można było narzekać na brak atrakcji. Odbyły się koncert muzyki myśliwskiej, degustacja popularnej łowieckiej potrawy oraz gawędy o zwyczajach myśliwskich.
Piotrkowskie spotkania z kulturą łowiecką
W najbliższą sobotę (4 sierpnia) w Rynku Trybunalskim odbędzie się impreza w myśliwskim klimacie. Zapraszamy na „Piotrkowskie spotkania z kulturą łowiecką”.
Policja zatrzymała trzech pijanych myśliwych [AKTUALIZACJA]
Trzech myśliwych zatrzymała w czwartek wieczorem policja na drodze w Łochyńsku. W samochodzie mężczyźni mieli broń. Kierowca był pijany.
Przyczepa z martwymi sarnami na ulicach Piotrkowa [AKTUALIZACJA]
Martwe zwierzęta niemal wysypywały się z przyczepy samochodu, który pojawił się w Piotrkowie w okolicach Placu Litewskiego. Zdjęcie, które to ukazuje, zamieścił na facebookowej grupie jeden z mieszkańców miasta. Polski Związek Łowiecki zapewnia jednak, że nie doszło do złamania prawa.
Myśliwska zupa gulaszowa na Rynku Trybunalskim
Msza hubertowska, koncert muzyki myśliwskiej i myśliwska zupa gulaszowa – tak świętują myśliwi z okręgu piotrkowskiego. "Myśliwska Impreza Kulturalna" jest jednym z elementów obchodów 800-lecia miasta, do których przyłączył się Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie.
Myśliwska Impreza Kulturalna
"Myśliwska Impreza Kulturalna" jest jednym z elementów obchodów 800-lecia miasta, do których przyłączyli się myśliwi z Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie. Wspólne gotowanie, koncerty muzyki myśliwskiej, degustacje przysmaków to wszystko już 9 lipca w Rynku Trybunalskim.
Dziecko na polowaniu to nic złego?
Polowania z udziałem dzieci dzielą wszystkich. Przeciw jest choćby część polityków. Z kolei rzecznik Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie twierdzi, że nie ma w nich nic złego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat