Artykuły do tagu: motoryzacja

Podsumowali tegoroczny Motofestyn
Organizatorzy Motofestynu w Moszczenicy podsumowali tegoroczną edycję oraz podziękowali władzom gminy oraz sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.
MOTO CARuzela 2015... Co to takiego?
Pomysł narodził się spontanicznie. - Zróbmy coś, czego jeszcze na taką skalę w Piotrkowie nie było - pomyśleli organizatorzy MOTO CARuzeli 2015 – wielkiego pikniku motoryzacyjnego, który ma być wydarzeniem łączącym pasję, edukację i oczywiście świetną zabawę.
V Piknik Motoryzacyjny w Moszczenicy
Zapraszamy na V edycję Pikniku Motoryzacyjno – Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższy weekend (23-24 maja) na terenie na terenie Amfiteatru i Stadionu przy ulicy Dworcowej w Moszczenicy.
Konkurs Zręczności Kierowców już w najbliższy piątek!
W piątek (1 maja) o godzinie 11.00 na parkingu oraz drogach dojazdowych do Brico i InterMarche (Al. Sikorskiego) odbędzie się Konkurs Zręczności Kierowców.
Pisk opon na lotnisku w Piotrkowie
Pierwsza runda Pucharu Sprintów Automobilklubu Piotrkowskiego odbyła się w niedzielę na piotrkowskim lotnisku.
Nowy Passat już jest! Zobacz jak wygląda
Wczoraj (27 listopada) w piotrkowskim salonie Volkswagen „Zimny” odbyła się premiera nowego Passata. Jest to już 8 wersja tej popularnej limuzyny.
Warszawa 223 – ostatnia taka w Piotrkowie
Siedemdziesiąt koni pod maską, prędkość maksymalna – 130 km/h, kolor szary, rocznik 1973, trzy biegi do przodu, jeden do tyłu, na chodzie od 42 lat. Na terenie posesji przy ul. Słowackiego w Piotrkowie stoi i przyciąga wzrok fanów motoryzacji. Warszawa 223 - prawdopodobnie ostatnia taka w mieście.
Zręczni kierowcy walczyli o puchary
Automobilklub Piotrkowski był organizatorem imprezy samochodowej pod nazwą Moszczenica Cup.
09.08.2014 07:01
Lubisz wraki, to zobacz!
Widowiskowe karambole, ciekawe stylizacje aut, i to takich, które nie kosztują więcej niż tysiąc zł. To wszystko dziś w Łasku.
Zobacz cuda myśli technicznej PRL-u! (ZDJĘCIA)
Mikrus, FSO Wars, Beskid, Ogar, Fiat 125P 4X4 oraz Fiat PF 1500 Coupe – takie cuda myśli technicznej PRL-u oglądać można już w piotrkowskiej galerii. Samochody pochodzą ze zbiorów Muzeum Techniki i Przemysłu NOT w Warszawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat