Artykuły do tagu: motoryzacja

Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
Szósta edycja Motofestynu w Moszczenicy
Zapraszamy już w najbliższą sobotę i niedzielę na motoryzacyjno-rodzinny piknik do Moszczenicy. Od rana do wieczora szereg atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
26.01.2016 06:48
Kupujemy używane auto
Zmiana samochodu to ważna inwestycja. Posiadanie własnego środka lokomocji jest dużym udogodnieniem, a jednocześnie to wizytówka i gwarancja bezpieczeństwa dla jego użytkowników. Dlatego kupując samochód z drugiej ręki, powinniśmy zwracać baczną uwagę na jego stan.
Na Pieszy Rajd w Świat Motoryzacji zapraszają PTTK i Stowarzyszenie Promocji i Edukacji Społecznej „Pokolenie IDEA” - organizator imprezy motoryzacyjnej MOTOCARuzela 2015.
MOTOCARuzela 2015 coraz bliżej
Pomysł narodził się spontanicznie. - Zróbmy coś, czego jeszcze na taką skalę w Piotrkowie nie było - pomyśleli organizatorzy MOTO CARuzeli 2015 – wielkiego pikniku motoryzacyjnego, który ma być wydarzeniem łączącym pasję, edukację i oczywiście świetną zabawę. Taki piknik odbędzie się już wkrótce, bo 5 września, miejsce – lotnisko w Piotrkowie.
Automobilklub Piotrkowski zaprasza na Grand Prix Piotrkowa
W niedzielę (28 czerwca) o godzinie 13.00 w Al. Concordii odbędzie się 2. Grand Prix Piotrkowa - IV Runda Pucharu Sprintów Automobilklubu.
Na podwórzu przy ul. Letniej w Piotrkowie stoi fiat 125p, kolor do złudzenia przypomina kultowy yellow bahama...
Podsumowali tegoroczny Motofestyn
Organizatorzy Motofestynu w Moszczenicy podsumowali tegoroczną edycję oraz podziękowali władzom gminy oraz sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.
MOTO CARuzela 2015... Co to takiego?
Pomysł narodził się spontanicznie. - Zróbmy coś, czego jeszcze na taką skalę w Piotrkowie nie było - pomyśleli organizatorzy MOTO CARuzeli 2015 – wielkiego pikniku motoryzacyjnego, który ma być wydarzeniem łączącym pasję, edukację i oczywiście świetną zabawę.
V Piknik Motoryzacyjny w Moszczenicy
Zapraszamy na V edycję Pikniku Motoryzacyjno – Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższy weekend (23-24 maja) na terenie na terenie Amfiteatru i Stadionu przy ulicy Dworcowej w Moszczenicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat