Artykuły do tagu: moszczenica

Zbiórka krwi dla Pauliny i Marysi
Krwiodawcy jak zwykle nie zawiedli. Pomimo zaostrzonych rygorów w niedzielne przedpołudnie w moszczenickim Gminnym Ośrodku Kultury stawiły się 74 osoby.
Będzie można płacić w kasie Urzędu Gminy w Moszczenicy
Władze gminy zadecydowały o częściowym wznowieniu bezpośredniej obsługi klienta.
GOKiS w Moszczenicy zaprasza na koncert online.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza w najbliższą niedzielę, 3 maja na transmisję koncertu patriotycznego "Vivat Maj, 3 Maj". Wystąpią Kinga Bąbol i Weronika Nowak, aranżacja i przygotowanie artystyczne Robert Bykowski.
Klub HDK-PCK przy OSP Baby zaprasza na akcję oddawania krwi
Zbiórka krwi odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach przy ul. Piotrkowskiej 20.
Trwa akcja rozdawania bezpłatnych maseczek w Moszczenicy
Pierwsza partia darmowych maseczek - 3000 sztuk, trafiła wczoraj, 15 kwietnia do sołectw: Baby, Białkowice, Gajkowice, Gazomia Nowa, Gazomia Stara, Gościmowice Pierwsze, Gościmowice Grugie, Gościmowice Drugie-Powęziny i Jarosty.

Samorządowcy ufundowali maseczki i rękawiczki dla pracowników GOPS-u i GZOZ-u
Pięćset sztuk pakietów środków ochronnych przekazano dziś do dwóch gminnych instytucji. Z inicjatywą zakupu maseczek i rękawiczek dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej wystąpiły przewodnicząca Rady Gminy Moszczenica Małgorzata Domańska i wiceprzewodnicząca Małgorzata Śmiechowicz. - Do naszej akcji dołączyli wszyscy radni i wójt. Samorządowcy zgodzili się przekazać na ten cel własne pieniądze. To bardzo cieszy – mówi przewodnicząca M. Domańska.
Bezpłatne maseczki ochronne dla mieszkańców gminy Moszczenica
Gmina Moszczenica będzie rozdawać maseczki wielorazowego użytku. Wójt Marceli Piekarek podjął taką decyzję tuż przed świętami, a szyje je lokalna firma.
Z Moszczenicy do... Mazowsza
Najpierw kapela ludowa Tkacze w Moszczenicy, a teraz Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze. 19-letnia Weronika Nowak, uczennica II LO w Piotrkowie Trybunalskim i tegoroczna maturzystka, będzie występować w jednym z największych polskich zespołów odwołujących się do tradycji polskiej muzyki i tańca ludowego.
Ważne informacje dotyczące instytucji samorządowych na terenie gminy Moszczenica
Ważne informacje, zasady i ograniczenia dotyczące działalności instytucji samorządowych i profilaktyki antywirusowej w Gminie Moszczenica.
Sześć nowych wiatraków w gminie Moszczenica
Sześć elektrowni wiatrowych wybudowanych zostanie w 2020 roku w gminie Moszczenica. W sumie będzie ich na terenie tej gminy już kilkanaście. - Taka inwestycja to nie problem, to ekologia – mówi wójt Marceli Piekarek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat