Artykuły do tagu: morsy

Atmosfera gorąca, woda lodowata. III Wielkie Piotrkowskie Morsowanie na Słoneczku
Kilkaset osób wzięło udział w wydarzeniu zorganizowanym w niedzielę na terenie kąpieliska Słoneczko w Piotrkowie. Nawet ci, którzy nie weszli do lodowatej wody bawili się znakomicie. Było to już III Wielkie Piotrkowskie Morsowanie.
Morsy zawładnęły Sulejowem (posłuchaj relacji uczestników)
IV Bieg Morsa połączony z Wielkim Morsowaniem przyciągnął tłumy miłośników zimowych szaleństw. W niedzielę na Stadionie Miejskim w Sulejowie w imprezie czynnie wzięło udział kilkaset osób nie tylko z powiatu piotrkowskiego, ale z całej Polski. Było kolorowo, głośno i wbrew pozorom naprawdę gorąco.
II Wielkie Piotrkowskie Morsowanie na Słoneczku
Już w najbliższą niedzielę (28 stycznia) Piotrkowska Grupa Rowerowa oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zapraszają na II Wielkie Piotrkowskie Morsowanie. Impreza ma na celu promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Będzie to także rocznica zeszłorocznego morsowania, podczas którego Michał Rosiak pobił nieoficjalnie rekord Guinnessa, spędzając w wodzie 2 godziny i 15 minut.
III Bieg Morsa i Wielkie Morsowanie przy akompaniamencie WOŚP
Wszystkim morsom, którzy stają przed dylematem, czy w najbliższą niedzielę zażyć mroźnej kąpieli, czy jednak wziąć udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez WOŚP, odpowiadamy że… z niczego nie muszą rezygnować!
Michał Rosiak (nieoficjalnie) pobił rekord Guinnessa!
W lodowatej wodzie na piotrkowskim Słoneczku spędził 2 godziny i 15 minut, to o 13 minut dłużej niż oficjalny rekord Guinnessa. Michałowi Rosiakowi rotacyjnie towarzyszyły koła morsów z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna i Łodzi.
22.01.2017 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.
W niedzielę spróbuje pobić rekord
Rekord świata zamierza pobić piotrkowianin Michał Rosiak. Chce wytrzymać w lodowatej wodzie ponad dwie godziny piętnaście minut. To wszystko już w niedzielę 29 stycznia na kąpielisku SŁONECZKO. Start w samo południe.
Najpierw bieg, potem kąpiel w lodowatej Pilicy
Do Sulejowa przyjechały morsy z 36 miejscowości. Do biegu zgłosiło się 18 klubów, a do wody weszło 158 osób. W niedzielę odbył się I Bieg Morsa oraz Wielkie Morsowanie.
Wielkie morsowanie tym razem w Sulejowie
W najbliższą niedzielę (24 stycznia) w Sulejowie odbędzie się I Bieg Morsa oraz Wielkie Morsowanie.
Na Słoku też kąpali się w przeręblu
Bełchatowskie morsy także w ten weekend zażyły zimnej kąpieli. W samo południe w niedzielę, 10 stycznia, sześciu śmiałków zanurzyło się w lodowatych toniach sztucznego zbiornika Słok. Ich kąpiel trwała kilka minut.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat