Artykuły do tagu: morderstwo

Policjanci rozwiązali sprawę zabójstwa
Policjanci z bełchatowskiej komendy rozwikłali sprawę zaginięcia i zabójstwa 37-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego, którego ciało odnaleziono w okolicach Kleszczowa. Oprawcy zacierając ślady wywieźli ciało z miejsca zbrodni i porzucili je w kompleksie leśnym. Prokuratorskie zarzuty usłyszało 3 obcokrajowców.
Zatrzymali podejrzewanego o morderstwo
W sobotę 29 września w Parku Olszewskich w Bełchatowie znaleziono zwłoki 27-latka ugodzonego nożem mężczyzny. Od tej chwili mundurowi prowadzili intensywne poszukiwania, które miały doprowadzić ich do zabójcy.
Zarzuty dla rodziców trzymiesięcznej Patrycji
Rodzice 3-miesięcznej Patrycji i 8-letniego Kacpra, usłyszeli prokuratorskie zarzuty.
21.12.2016 13:14
Czy syn zabił matkę ?
Prokuratura Rejonowa zbada okoliczności śmierci kobiety, której ciało znaleziono w poniedziałek w okolicach ulic Granicznej i Roosevelta w Piotrkowie. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną zgonu.
Mariusz Trynkiewicz ponownie skazany
Pięć lat i 6 miesięcy ma spędzić w więzieniu Mariusz Trynkiewicz. Sąd w Gostyninie skazał piotrkowianina za posiadanie pornografii dziecięcej w czasie, gdy odbywał wyrok w Strzelcach Opolskich (za wielokrotne morderstwo). Wyrok nie jest prawomocny.
57-latek udusił psa łańcuchem
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który zabił psa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna posiadał także na terenie swojej posesji przerobioną broń oraz ostrą amunicję.
Mariusz Trynkiewicz przerywa milczenie
Morderca zza krat pisze list do dziennikarki Polsatu.
Trynkiewicz jednak wyjdzie na wolność?
11 lutego Mariusz Trynkiewicz, który w 1988 roku w Piotrkowie zabił 4 chłopców wyjdzie prawdopodobnie na wolność. Takie informacje padły w niedzielnym programie „Państwo w Państwie” emitowanym na antenie Telewizji Polsat i Polsat News. Z rzeszowskiego więzienia, gdzie odbywa karę 25 lat pozbawienia wolności nie trafi jednak do rodzinnego Piotrkowa, a do innej miejscowości w Polsce.
Dopóki śmierć nas nie rozłączy – otruła męża, by wyłudzić odszkodowanie
Półtora roku po śmieci Stefana Jarmakowskiego śledczy odkryli, że mężczyzna nie umarł na atak serca. Został zamordowany przez swoją żonę, Grażynę, która dodała truciznę do jego posiłku.
27-latek podejrzany o brutalne morderstwo
27-letni mieszkaniec gminy Gidle podejrzany o zabójstwo trafił do aresztu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat