Artykuły do tagu: mok

Piotrków: Inauguracja Jaracza...tylko dla VIP-ów
Przedstawienie "Toksyny" Krzysztofa Bizio w reżyserii Wiesława Saniewskiego zainaugurowało w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie otwarcie zamiejscowej sceny Teatru im. Jaracza w Łodzi. Na tę chwilę czekało z pewnością wielu mieszkańców miasta. Szkoda tylko, że na wczorajszą premierę organizatorzy przewidzieli wstęp wyłącznie dla osób ze specjalnym zaproszeniem...
Najlepsze były lokalne smaczki. Dla nas "The Best of The Best" to fragment programu Tomka Jachimka o piotrkowskim stadionie.
VI Trybunały Kabaretowe <b>(16 -  19 października 2008)</b>
To już VI edycja piotrkowskich Trybunałów Kabaretowych. Po raz kolejny nie zabraknie gwiazd. Wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret HRABIA czy Tomasz Jachimek. Tegoroczne Trybunały odbędą się od 16 do 19 października w Miejskim Ośrodku Kultury.
Piotrków: Inspektor wstrzymał scenę
Jedno pismo inspektora nadzoru sprawiło, że w wyremontowanym właśnie Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim konieczne okazało się odwołanie ważnych imprez i uroczystości zaplanowanych na najbliższy, oraz na przyszły, weekend.
Kolejna edycja Trybunałów Kabaretowych
To już VI edycja piotrkowskich Trybunałów Kabaretowych. Po raz kolejny nie zabraknie gwiazd. Wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret HRABIA czy Tomasz Jachimek. Tegoroczne Trybunały odbędą się od 16 do 19 października w Miejskim Ośrodku Kultury.
Prawdpodobnie wraz z początkiem 2009 roku ruszy w Piotrkowie Centrum Edukacji Artystycznej dla Dzieci. Jego siedziba będzie się mieściła w budynku przy ulicy Słowackiego 13. Ten z kolei musi być jednak przystosowany dla potrzeb Centrum co wymaga gruntownego remontu. Pomysłodawcy tego projektu mogą już odetchnąć z ulgą. Udało im się znaleźć niemal całą kwotę potrzebną do wyremontowania budynku.
Pokaz radiowozów i motocykli, tresura policyjnego czworonoga, a także okolicznościowe odciśnięcie linii papilarnych, to tylko część atrakcji jakie zostały zaplanowane na festyn plenerowy "Policja dzieciom", który odbedzie się w najbliższy poniedziałek na placu zabaw u zbiegu ulic Łódzkiej i Wysokiej w Piotrkowie.
Zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury podczas wakacji w ramach akcji „WYCIAGAMY DZIECI Z BRAMY - BAW SIĘ LATEM”.
14.07.2008 16:39
Remont MOK-u od kuchni
Sześć miesięcy ciężkiej pracy, setki trudnych negocjacji, ponad sześćdziesiąt pomieszczeń i sześć zgubionych kilogramów dyrektora piotrkowskiego MOK-u. Tak wygląda bilans liczbowy tuż przy końcu remontu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Z jakimi problemami budowlanymi musiał zmierzyć się dyrektor placówki i kiedy zobaczymy pierwszy spektakl Teatru Jaracza w Piotrkowie na nowej scenie? - Już we wstępnej fazie pracy przy projekcie było wiele problemów, z którymi musieliśmy się uporać - opowiada Jacek Sokalski oraz jego pracownicy.
Zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne wokalne, garncarskie. Już niedługo piotrkowskie dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich talentów. Już na jesieni rusza w Piotrkowie Centrum Edukacji Artystycznej dla Dzieci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat