Artykuły do tagu: mok

Spektakl "Stworzenia sceniczne" zainauguruje dzisiaj w piotrkowskim MOK-u nowy sezon zamiejscowej sceny Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.
Zakończyła się letnia akcja "Wyciągamy dzieci z bramy" piotrkowskiego MOK-u zorganizowana dla dzieci z Pabianic.
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim otworzył pracownie plastyczne. Zajęcia prowadzone będą dla dzieci z podziałem na grupy wiekowe.
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w imprezach podczas wakacji w ramach akcji „WYCIĄGAMY DZIECI Z BRAMY – BAW SIĘ LATEM”.
Kora oczarowała piotrkowską publiczność
Ten koncert z pewnością na długo zapadnie w pamięci publiczności, która zgromadziła się wczoraj w sali widowiskowej piotrkowskiego MOK-u. Zarówno starsze pokolenia jak i młodsze świetnie bawiły się przy takich przebojach jak: "Cykady na Cykladach", "Lucciola", "Po prostu bądź", "Róża" czy "Kocham cię kochanie moje".
Szansa dla najbardziej potrzebujących dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego. Wakacyjna akcja "Wyciągamy dzieci z bramy" przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.
19 czerwca bieżącego roku w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kora Jackowska z zespołem. Koncert zaplanowano na godz. 19.00. Cena biletu: 50 zł.
Koncert Kory w piotrkowskim MOK-u
19 czerwca 2009 w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kora Jackowska z zespołem. Koncert zaplanowano na godz. 19.00. Cena biletu: 50 zł.
Uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce Ośrodka Edukacji Artystycznej dla dzieci nastąpi 28 maja o godz. 16:00 w siedzibie MOK-u przy ul. Słowackiego 13.
Koncert zespołów romskich, występ cygańskiego teatru muzycznego czy pokaz kulinarny w wykonaniu Romów to tylko niektóre z wielu atrakcji przygotowanych dla wszystkich tych, którzy przyjdą 1 maja do Amfiteatru Miejskiego na V Wieczór Romski organizowany w ramach piotrkowskiej Majówki przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat