Artykuły do tagu: mok

Pierwsze uwagi zespołu kotrolnego ws. MOK-u
Zespół kontrolny komisji rewizyjnej Rady Miasta wprawdzie nie zakończył jeszcze prac nad zbadaniem relacji prawnych i finansowych pomiędzy Urzędem Miasta i Miejskim Ośrodkiem Kultury, to składa pierwsze wnioski w tej sprawie. Na ręce przewodniczącego Rady Miasta wpłynęło pismo dotyczące wspomnianej kontroli.
Wystawa w MOK-u:
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie oraz autor – Czesław Kuźniak zapraszają na wernisaż wystawy p.n. „Przedmioty z mojego świata”.
Radny Paweł Ciszewski został przewodniczącym zespołu komisji rewizyjnej, który ma zbadać relacje prawne, finansowe i umowne pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Kultury a miastem Piotrków Trybunalski.
Minister Zdrojewski docenia piotrkowski MOK
Prawie 400 tysięcy złotych otrzyma w tym roku Miejski Ośrodek Kultury z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 300 tysięcy złotych z wspomnianej kwoty zostanie przeznaczone na dokończenie remontu budynku przy ulicy Słowackiego 13, pozostała część pieniędzy zasili słynną już na cały kraj akcję „Wyciągamy dzieci z bramy” oraz edukację plastyczną dzieci i młodzieży…
Z przyczyn niezależnych od Miejskiego Ośrodka Kultury, dzisiejszy spektakl pt. „Produkt” nie odbędzie się.
Tego jeszcze nie było. Radni komisji rewizyjnej Rady Miasta w Piotrkowie skontrolują tym razem nie działalność czy gospodarkę finansową jakiejś miejskiej jednostki, ale... "relacje".
Wystawy malarstwa Franciszka Starowieyskiego i Zdzisława Słomki oraz koncerty zespołów Amnezja, Degress czy Sigback to atrakcje, jakie czekają na piotrkowian podczas „Dni Zakochanych”. Już w niedzielę walentynki. A podczas piotrkowskich „Dni Zakochanych” (od 11 do 14 lutego) wiele imprez.
W Sulejowie powstanie Centrum Kultury ROMANICA. Urząd Miasta już wyłonił zwycięzcę przetargu na projekt. - Wydaliśmy na ten cel 100 tysięcy złotych - wyjaśnia burmistrz Stanisław Baryła.
To będzie ósma edycja akcji „Wyciągamy dzieci z bramy”. Już w tym tygodniu po świąteczno-noworocznej przerwie znowu w Ośrodku Edukacji Artystycznej przy Słowackiego 13 rozpoczną się zajęcia dla dzieci.
Jeszcze tydzień temu tegoroczna 8. już edycja akcji „Wyciągamy dzieci z bramy” wisiała na włosku. A wszystko z powodu wypowiedzenia Miejskiemu Ośrodkowi Kultury przez miasto umowy dzierżawy słupów ogłoszeniowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat