Artykuły do tagu: mok

Koncert Kory w piotrkowskim MOK-u
19 czerwca 2009 w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kora Jackowska z zespołem. Koncert zaplanowano na godz. 19.00. Cena biletu: 50 zł.
Uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce Ośrodka Edukacji Artystycznej dla dzieci nastąpi 28 maja o godz. 16:00 w siedzibie MOK-u przy ul. Słowackiego 13.
Koncert zespołów romskich, występ cygańskiego teatru muzycznego czy pokaz kulinarny w wykonaniu Romów to tylko niektóre z wielu atrakcji przygotowanych dla wszystkich tych, którzy przyjdą 1 maja do Amfiteatru Miejskiego na V Wieczór Romski organizowany w ramach piotrkowskiej Majówki przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie.
Piotrków: Kiermasz Wielkanocny
Jak co roku, w ramach edukacji regionalnej "Tradycje piotrkowskie" odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury Kiermasz Wielkanocny. Swoje wyroby zaprezentują artyści z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Kiermasz odbędzie się 2 kwietnia w godz. 9.00-14.00.
Piotrków: Występ Formacji Chatelet (22.03.09)
22 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie w ramach zimowo-wiosennych spotkań z MOK-iem wystąpi Formacja Chatelet. Kabaret zaprezentuje się piotrkowskiej publiczności o godz. 18.00.
Po raz drugi będzie można zobaczyć w Piotrkowie operetkę. Pierwszy koncert cieszył się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, że zaskoczył nawet samych organizatorów.
Sylwia Klass została nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. Zastąpiła na tym stanowisku Mirosława Jacka Gretkę, który przeszedł na emeryturę.
W ramach współpracy z Teatrem Jaracza w Łodzi na piotrkowskiej scenie teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury już w najbliższą niedzielę zostanie zaprezentowany kolejny spektakl. Tym razem "Prześwit" Davida Hare'a w reżyserii Jacka Orłowskiego.
Piotrków: Nowy rekord zbiórki WOŚP
Po raz kolejny został pobity rekord zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie i okolicach. Zebrano 132 tys. złotych, czyli o 27 tys. więcej niż w ubiegłym roku.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w trzech punktach Piotrkowa : Amfiteatrze Miejskim, na parkingu przy Centrum Handlowym Muszkieterowie i ul. Michałowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat