Artykuły do tagu: mok

Piotrków: Apel w obronie dyrektora MOK-u
Prawdziwą burzę wywołały nasze informacje o możliwości odwołania przez prezydenta Piotrkowa dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Jacka Sokalskiego. Wczoraj radni długo debatowali na ten temat na sesji, dzisiaj do mediów dotarł natomiast apel w obronie dyrektora MOK-u.
Prezydent chce odwołać dyrektora MOK-u?
Czy prezydent Piotrkowa odwoła ze stanowiska dyrektora MOK-u Jacka Sokalskiego? Krzysztof Chojniak zwrócił się w tej sprawie z pytaniem do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
„Shirley Valentine” w piotrkowskim MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na spektakl teatralny pt. „Shirley Valentine”.
Piotrków: Z akcji powstała fundacja
Kiedy zaczynali akcję, nie było ani jednego uczestnika. Następnie kilkanaścioro dzieci zostało przyprowadzonych z piotrkowskich podwórek. Potem były festyny, świetlice i Ośrodek Edukacji Artystycznej „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Kabaret Literacki Zakalec w piotrkowskim MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie i Kabaret Literacki Zakalec – zespół reprezentacyjny jednostek strzelców desantowych zaprasza na program premierowy.
Ludzie listy (skargi) piszą...
Wszyscy wiedzą, że jest, lecz mało kto go widział. O czym mowa? Wbrew pozorom nie o potworze z Loch Ness, lecz o liście Wojciecha Nowickiego, dyrektora łódzkiego Teatru im. Stefana Jaracza, do prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka.
Piotrków: Koncert Anity Lipnickiej
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na koncert Anity Lipnickiej z zespołem.
Jacek Sokalski - dyrektor piotrkowskiego MOK-u został powołany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego do grupy ekspertów działających przy resorcie kultury.
Białe baloniki – spektakl dla dzieci w MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie oraz Teatr Lalek i Aktora „Pinokio” w Łodzi zapraszają na spektakl teatralny dla dzieci „Białe baloniki”.
Piotrków: Słupy nadal w służbie MOK-u
Słupami ogłoszeniowymi w Piotrkowie nadal będzie zarządzał Miejski Ośrodek Kultury. Na dzisiejszej sesji Rady Miasta radny Paweł Ciszewski zapytał prezydenta Krzysztofa Chojniaka o sprawę wypowiedzenia umowy z MOK-iem na dzierżawę słupów ogłoszeniowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat