Artykuły do tagu: mok

Piotrkowianie odporni na kulturę?
„ Produkt”, „Białe baloniki”, „Obudź się i poczuj smak kawy”, a ostatnio „Merylin Mongoł” to tytuły spektakli, które zostały odwołane w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Telewizja Miejska zaprzestała nadawania programu
„Informacje Piotrkowskie” nie są emitowane ze względu na wygaśnięcie koncesji na nadawanie. Właściciel koncesji - czyli MOK - do tej pory nie otrzymał stosownego zezwolenia na nadawanie w telewizjach kablowych.
Atrakcje dla najmłodszych piotrkowian przygotowały dziś Miejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Busola.
Prokuratura: Znane szczegóły zawiadomienia
Jak już informowaliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Jacka Sokalskiego złożył do piotrkowskiej prokuratury prezydent miasta.
Prezydent złożył zawiadomienie do prokuratury
Prezydent Krzysztof Chojniak złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez b. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Jacek Sokalski został odwołany przez prezydenta na początku maja.
Znana treść korespondencji prezydenta z ministrem
Powraca sprawa byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Dziś za sprawą grupy radnych prezydent ma przedstawić podczas sesji informację na temat odwołania Jacka Sokalskiego z funkcji dyrektora MOK-u. Radę Miasta tematem zainteresował radny Andrzej Czapla.
Awantura o Basię w Miejskim Ośrodku Kultury
Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprasza na spektakl dla dzieci „Awantura o Basię”.
Radni nie pojmują decyzji prezydenta
O 11.00 przed budynkiem piotrkowskiego MOK-u odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez radnych Platformy Obywatelskiej, Lewicy i RiG-u. Wystąpienie było zdecydowanym protestem przeciw decyzji prezydenta Krzysztofa Chojniaka o odwołaniu dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury – Jacka Sokalskiego.
Krzysztof Chojniak odwołał dyrektora MOK-u
Prezydent Piotrkowa odwołał dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.
Furorę robi w niektórych kręgach w naszym mieście stwierdzenie, że prezydent ma prawo dobierać sobie ludzi czytaj zwalniać urzędników , kiedy przyjdzie mu na to ochota i w stylu jaki mu się akurat spodoba. Uwzględniając podział na prawdy wprowadzony przez ks. Tischnera stwierdzam, że to jest akurat „gówno prawda” - można przeczytać na blogu radnego Rady Miasta Pawła Ciszewskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat