Artykuły do tagu: modlitwa

XX Męski Różaniec inny niż dotąd
Jubileuszowa, XX edycja Męskiego Publicznego Różańca w Piotrkowie tym razem odbędzie się w zmienionej formule. Wszystko przez sytuację epidemiczną.
Męski różaniec już po raz 18
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego ponownie przejdą mężczyźni, którzy będą chcieli wspólnie modlić się na różańcu. XVIII edycja Męskiego Publicznego Różańca wystartuje w sobotę o 10:00.
Każdy może dołączyć do modlitwy różańcowej
Kolejna edycja Męskiego Publicznego Różańca odbędzie się w Piotrkowie już w sobotę. Organizatorzy liczą na to, że - podobnie jak przed miesiącem - mieszkańcy Piotrkowa i regionu licznie stawią się do wspólnej modlitwy.
Kolejny Męski Różaniec już w sobotę [wideo]
Męski Publiczny Różaniec wraca na ulice Piotrkowa. Po krótkiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wszyscy mężczyźni, którzy chcieliby wspólnie pomodlić się przemierzając ulice trybunalskiego grodu będą mieli taką możliwość.
Męski Różaniec ponownie w Piotrkowie
Po raz kolejny uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Wydarzenie organizowane jest w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
Modlitwą w dopalacze. Można? Można
Walka z dopalaczami może przybierać przeróżne formy. W Piotrkowie raczej tradycyjne - policja, sanepid, prokuratura. Ale niedaleko nas...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat