Artykuły do tagu: modelarstwo

Jarmark modelarski już w sobotę
Nie lada gratka szykuje się w weekend dla miłośników modelarstwa. 9 listopada w Piotrkowie odbędzie się jarmark modelarski.
„Polska na makiecie” - przedpremierowa impreza modelarzy i producentów
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie przez cały weekend trwać będzie pokaz makiet modelarstwa kolejowego, którego organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Modelarstwa Kolejowego.
W weekend pokaz makiet i jarmark modelarski w ZSP 4
W najbliższy weekend 22 - 23 czerwca Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa Kolejowego organizuje przedpremierową edycję wydarzenia „Polska na Makiecie", promującego polskich producentów modelarstwa kolejowego i dodatków oraz makiety w polskich klimatach. Impreza będzie odbywać się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie. (ul. Sienkiewicza).
Modelarze spotkają się w Piotrkowie
Pierwsza Ogólnopolska Giełda Modelarska to miejsce, gdzie będzie można podziwiać samochody, pociągi, samoloty, statki, a wszystko to w wersji miniaturowej. Już w sobotę (9 marca) miłośnicy modelarstwa będą mogli wymienić swoje doświadczenia związane z tworzeniem rzeczywistości w pomniejszeniu.
IV targi modelarstwa kolejowego - video
To będzie weekend pod znakiem makiet kolejowych. Najpiękniejsze i najlepsze makiety oraz modele można oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie. W naszym mieście trwają właśnie IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego.
Trybunały Modelarstwa Kolejowego coraz bliżej
To jedno z tych wydarzeń w mieście, które od kilku lat przyciąga tłumy. W Piotrkowie w pierwszy weekend czerwca odbędą się Trybunały Modelarstwa Kolejowego, tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza. Wstęp – oczywiście – wolny.
Ruszyły Trzecie Targi Modelarstwa Kolejowego
Trzecie Targi Modelarstwa Kolejowego rozpoczęte. Wystawa została otwarta w sobotę rano w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza 10/12 w Piotrkowie. Potrwa do niedzieli do godz. 17.00.
Kolejne Targi Modelarstwa Kolejowego. Już w ten weekend!
Zapraszamy na największe w Polsce Targi Modelarstwa Kolejowego. Pasjonaci modelarstwa zjadą się do Piotrkowa Trybunalskiego w dniach 17 - 19 czerwca.
Gratka dla pasjonatów modelarstwa kolejowego
Już dziś zapraszamy na największe w Polsce Targi Modelarstwa Kolejowego. Pasjonaci modelarstwa zjadą się do Piotrkowa Trybunalskiego w dniach 17 - 19 czerwca.
Zobacz, co prezentowali pasjonaci kolejarstwa
Najpiękniejsze, najbardziej okazałe i cenione makiety oraz modele kolejowe można było oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza). W sobotę o godz. 10.00 ruszyły II Trybunały Modelarstwa Kolejowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat