Artykuły do tagu: mobbing

Piotrkowska drużyna Szlachetnej Paczki komentuje sprawę ks. Stryczka
Ks. Jacek Stryczek, twórca "Szlachetnej Paczki" i lider krakowskiego Stowarzyszenia "Wiosna" został posądzony o mobbing przez swoich byłych pracowników.
Koniec procesu o mobbing w SP 10
Zakończył się proces o mobbing w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Sąd Okręgowy przyznał (31 marca), że Beata Zielonka - była sekretarz szkoły - poddawana była mobbingowi przez ówczesnego dyrektora i wicedyrektora szkoły. Wyrok jest prawomocny.
Sprawy o mobbing w “Dziesiątce” ciąg dalszy
Sąd II instancji odrzucił wnioski dowodowe zgłoszone w apelacji przez pełnomocników Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. To kolejny etap sprawy o mobbing, jaką SP 10 wytoczyła była sekretarz szkoły Beata Zielonka.
Sąd przywrócił do pracy byłą sekretarz Szkoły Podstawowej nr 10
Beata Zielonka - była sekretarz w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie wygrała sprawę w sądzie pracy.
Kolejna sądowa przegrana „Dziesiątki”. Urząd nadal nie reaguje!
Kolejna odsłona sądowych potyczek Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim. Woźna zwolniona z pracy przez poprzednią dyrektor szkoły po tym, jak zeznawała na niekorzyść dyrekcji w innym procesie wytoczonym szkole o mobbing, została przez sąd przywrócona do pracy.
Mobbing w szkole. Urząd nie reaguje
W Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie dochodziło do mobbingu i nierównego traktowania.
W piotrkowskiej SP nr 10 dochodziło do mobbingu
W Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie dochodziło do mobbingu i nierównego traktowania. Tak 9 października orzekł Sąd Rejonowy w Piotrkowie po niemal półtorarocznym procesie, który szkole wytoczyła pełniąca do niedawna funkcję sekretarza szkoły Beata Zielonka.
Kto ukradł zapis ze szkolnego monitoringu?
Ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim zginął dysk komputerowy. I to dysk nie byle jaki, bo z nagraniami szkolnego monitoringu. A te nagrania też nie byle jakie, bo mające być materiałem dowodowym w toczącej się przed piotrkowskim Sądem Pracy sprawie o mobbing i dyskryminację.
Czy w SP nr 10 dochodziło do mobbingu i dyskryminacji?
To wyjaśnić ma proces, który toczy się właśnie przed piotrkowskim Sądem Pracy. Przeciw pracodawcy wystąpiła długoletnia sekretarz Szkoły Podstawowej nr 10, która twierdzi, że od kilku lat jest poddawana mobbingowi i dyskryminacji przez dyrekcję Szkoły.
Dyrektorka mobbingowała, odszkodowanie zapłaci burmistrz
Sąd uznał, że była dyrektorka szkoły w Wolborzu jest winna stosowania mobbingu wobec jednego z nauczycieli. Zgodnie z wyrokiem pokrzywdzonemu należy się 20 tysięcy odszkodowania. Kto ma zapłacić? Nie ta, która stosowała mobbing, ale Gimnazjum, czyli samorząd Wolborza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat