Artykuły do tagu: mieszkaniec

Można wyczesać psa, można pasać krowy...
Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego apeluje, aby władze miasta zajęły się ulicą Szklarską. Z pewnością wielu z nas nawet nie wie o jej istnieniu. Otóż Szklarska to droga prostopadła do ulicy Niskiej, przy której zlokalizowane są zakłady Haeringa.
Stan zieleni wymaga interwencji?
Uschnięte drzewo przewróciło się na chodnik, kolejne trzyma się chyba już tylko „na słowo honoru”. Mieszkaniec miasta apeluje o interwencję stosownych służb miejskich.
Wysoki mandat za przejście przez jezdnię
Piotrkowianin przechodził przez ulicę w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Został ukarany mandatem. Nie okazał dokumentów, przez co musiał zapłacić w sumie 550 złotych.
Chciał się przebadać alkomatem
Czy Straż Miejska ma prawo odmówić wykonania badania alkomatem stacjonarnym? Komendant Jacek Hofman przekonuje, że tak.
Akademickie Mistrzostwo Polski zdobyte w Krakowie i srebrny medal wywalczony podczas debiutów kulturystycznych, które odbyły się w Ostrowi Mazowieckiej - to tylko niektóre z tegorocznych dokonań piotrkowianina Radosława Lizaka, który swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął osiem lat temu.
Futbolista z Piotrkowa wicemistrzem Polski
Waży sto kilogramów, jest silny i wysportowany. Dużo je, ale nie tyje. Na boisku przyjmuje pozycję rewolwerowca i ścina przeciwnika z nóg. Piotrkowianin Daniel Tarnawski, zawodnik Warsaw Eagles - drużyny polskiej ligi futbolu amerykańskiego - od niedzieli jest oficjalnym wicemistrzem Polski w tej dyscyplinie.
Woda zalewa mu mieszkanie
Zalewa mu dom, bo mieszka obok przepompowni. Do redakcji Strefy FM zadzwonił słuchacz, który ma problemy z przepompownią znajdująca się miedzy ul. Rolniczą a Spacerową w Piotrkowie.
Sufit wali się im na głowę
- Tynk zaczął odpadać w nocy i mnie pokaleczył. Teraz nie mamy gdzie mieszkać. Boimy się o własne życie – mówi poszkodowany lokator z ul. Sulejowskiej w Piotrkowie.
Tragiczny finał wyprawy kajakowej - nie żyje 25-letni piotrkowianin
Podczas przenoszenia kajaków przez tamę z zalewu do rzeki dwóch mężczyzn i kobieta wpadli do wody. Piotrkowianin próbował im pomóc.
Piotrkowianinowi grozi do 15 lat więzienia
39-letni piotrkowianin, sprawca śmiertelnego w skutkach wypadku, do którego doszło w weekend pod Zduńska Wolą usłyszał zarzuty umyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat