Artykuły do tagu: medycyna

W sobotę 7 grudnia w Łodzi odbędzie się Dzień Otwarty dla Kobiet z Endometriozą - spotkanie poświęcone endometriozie, chorobie kobiecej będącej jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności.
Cukrzyca to choroba, w której przewlekle utrzymuje się podwyższone stężenie glukozy we krwi. W Polsce na cukrzycę choruje blisko 2,7 mln ludzi. Schorzenie to powoduje wiele powikłań, także okulistycznych, a jedną z przyczyn jest nadwaga. O nią przy świątecznym stole nie trudno. - Pamiętajmy, by dbać o siebie, nie tylko w święta - apeluje specjalista.
Z 5 promilami trafił na Rakowską
Tam ratują zatrutych alkoholem, grzybami, lekami, substancjami chemicznymi, a nawet tlenkiem węgla. Tam trafił rekordzista - pacjent, który miał ponad 5 promili. Jak ratuje się człowieka zatrutego alkoholem? Wiedzą w szpitalu przy Rakowskiej, gdzie od stycznia funkcjonuje toksykologia.
Okazały budynek, wznoszony na rogu ulicy Polnej i Alei Armii Krajowej w Piotrkowie, przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie piotrkowian. Ustaliliśmy, że ma być domem Hipokratesa, że przeniesie się do niego prywatna przychodnia eR-Med.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat