Artykuły do tagu: mediateka

Prezydent zdradza, kto zostanie dyrektorem mediateki
Dopiero przed północą nowy-stary prezydent Piotrkowa Trybunalskiego zjawił się w swoim sztabie wyborczym. Po wzniesieniu lampki szampana i podziękowaniach, Krzysztof Chojniak udzielił mediom krótkiego wywiadu, w którym zdradził, kto zostanie dyrektorem mediateki.
Mediateka będzie otwarta na początku 2019 roku
Budowa mediateki na finiszu. W połowie listopada tego roku obiekt ma uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Potem rozpocznie się przeprowadzka, która potrwa około dwa miesiące. Piotrkowianie będą więc mogli korzystać z mediateki prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2019 roku. W środę obiekt oglądali piotrkowscy przedsiębiorcy, z którymi wcześniej spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
09.10.2018 08:21
Znani o mediatece
Prace przy budowie nowoczesnego trzykondygnacyjnego budynku zmierzają do końca. Przechadzający się w okolicach placu Pofranciszkańskiego piotrkowianie mogą już zobaczyć, jak będzie prezentowała się piotrkowska mediateka.
Jakie wystawy w Mediatece?
Nowoczesne centrum nauki będzie jednym z elementów Mediateki, która powstanie na pl. Pofraniszkańskim. Piotrkowianie zdecydują o kształcie wystaw, jakie będą czekać na odwiedzających.
Miejskie rowery zniknęły ze Słoneczka...
...ale pojawiły się przy mediatece. Z związku z tym, że sezon letni powoli się kończy, lokalizację zmieniła jedna ze stacji, gdzie można wypożyczać sprzęt.
Mediateka na ostatniej prostej
Korzystając z zaproszenia władz miasta odwiedziliśmy plac budowy sztandarowej miejskiej inwestycji.
Na mediatece pojawi się zegar słoneczny
Za trzy miesiące zakończą się prace przy budowie piotrkowskiej mediateki na placu Pofranciszkańskim. Jak zapowiada inwestor, na elewacji pojawi się zegar słoneczny, a na dachu zieleń. Budowa mediateki ma kosztować 33 mln zł.
Mediateka pnie się w górę
Cały czas trwają prace nad największą inwestycją Piotrkowa w ostatnich latach. Nowoczesna mediateka ma być gotowa późną jesienią bieżącego roku.
Mediateka 800-lecia. Prezydent powołał zespół do zadań specjalnych
Zespół, który zajmie się realizacją projektu pod nazwą „Mediateka 800-lecia” powołał właśnie prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Mediateka w Piotrkowie. Akt erekcyjny wmurowany
Akt erekcyjny pod budowę piotrkowskiej mediateki podpisany i wmurowany. Uroczystość miała miejsce w środę na placu Pofranciszkańskim, gdzie powstaje ten multimedialny obiekt.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat