Artykuły do tagu: maszt

Harcerze chcą by maszt z
Harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zrzeszeni w piotrkowskim Szczepie Opoka włączyli się akcję "Pod Biało-Czerwoną" i chcą by maszt z narodową flagą stanął w mieście. Teraz muszą zebrać 500 głosów poparcia, a polski rząd sfinansuje inicjatywę.
Boimy się o swoje zdrowie
Mieszkańcy ulicy Życzliwej w Piotrkowie stanowczo sprzeciwiają się planom jednego z operatorów sieci komórkowej. W niemal bezpośrednim sąsiedztwie i niewielkiej odległości od zabudowań ma tam stanąć ponadsześćdziesięciometrowy maszt. - Będzie emitował szkodliwy sygnał - podkreślają protestujący. I choć wygląda na to, że maszt, jeśli stanie, będzie funkcjonował w pełni legalnie i w oparciu o obowiązujące przepisy, mieszkańcy nie ustępują i zapowiadają: - Nie pozwolimy, by ten maszt był przyczyną przedwczesnych śmierci nas, naszych dzieci i wnuków.
25.09.2017 09:22
Maszt niezgody
Jeszcze nie stanął, a już budzi ogromne emocje. Bo nadal sprawą otwartą jest to, czy w Kotuszowie (gmina Aleksandrów) pojawi się 40-metrowy maszt telekomunikacyjny. Mieszkańcy protestują, a gmina zapewnia, że Urząd działa zgodnie z przepisami. I choć lokalizację, na której stacja bazowa miałaby zostać wybudowana, zdążono już zmienić, wygląda na to, że nie rozwiązuje to problemu. W piątek 15 września w Kotuszowie odbyło się się spotkanie niezadowolonych mieszkańców z przedstawicielami Urzędu Gminy.
Jeszcze zdążysz kupić tanio książkę
W Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej 29 w Piotrkowie Trybunalskim trwa 34. Kiermasz Taniej Książki. To doskonała okazja do powiększenia swojego księgozbioru.
Mieszkańcy nie chcą masztu telefonii komórkowej
Ma mieć 65 metrów i zostać wybudowany na prywatnej działce w Radoni między Sulejowem a Mniszkowem. Maszt telefonii komórkowej może jednak nie powstać bowiem przeciwko jego budowie protestują mieszkańcy. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że umowę o dzierżawie z firmą P4 podpisała gminna radna.
14.05.2009 10:42
Po naszym trupie!
Mieszkańcy ulicy Brzeźnickiej w Piotrkowie protestują przeciwko budowie masztu telefonii komórkowej. “Nie damy się spalić żywcem” – protestowała przed Urzędem Miasta z transparentem i polską flagą w rękach grupa ok. 20 mieszkańców Maszt ma stanąć zaledwie kilkanaście metrów od domów, na prywatnej działce.
Mieszkańcy Brzeźnickiej poszli pod Urząd
Mieszkańcy ulicy Brzeźnickiej w Piotrkowie protestowali wczoraj przed Urzędem Miasta przeciwko budowie masztu telefonii komórkowej.
Piotrków: Nie chcą masztu przy swoich domach
Mieszkańcy ulicy Brzeźnickiej w Piotrkowie protestują przeciwko budowie masztu telefonii komórkowej. Maszt ma stanąć zaledwie kilkanaście metrów od domów, na prywatnej działce.
Działkowcy nie chcą masztu
W Piotrkowie od dłuższego czasu toczy się batalia o maszty telefonii komórkowej. Tym razem działkowcy z Gęsiej i Brzeźnickiej nie chcą, by wieżę postawiono w pobliżu ich działek. Prezesi ogrodów działkowych mają pretensje, że nie powiadomiono ich o tym przedsięwzięciu. Złożyli stosowne pismo do Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.
Stawiają maszt, a sąsiad mówił, że buduje... staw
Jedni są wściekli, inni załamani, a na Turystycznej budowa stacji bazowej telefonii komórkowej trwa w najlepsze. Mieszkańcy zaczęli protestować dopiero wówczas, gdy budowlańcy zabrali się za stawianie masztu na prywatnej działce sąsiada. Wcześniej nikt nie wiedział, co się święci. I to najbardziej boli ludzi, bo, gdy zobaczyli pierwsze wykopy i pytali sąsiada, co planuje, odpowiadał, jak twierdzą, że... staw buduje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat