Artykuły do tagu: maseczki

Zabezpieczenie dla komisji wyborczych już jest
Maseczki, przyłbice, płyn do dezynfekcji i jednorazowe rękawiczki dla członków komisji wyborczych trafiły już do urzędów miast i gmin w powiecie piotrkowskim. Dystrybucją zajęli się strażacy.
Premier: od 30 maja w przestrzeniach ogólnodostępnych noszenie maseczek nieobowiązkowe
Od najbliższej soboty (30.05) nastąpi zmiana zasad dotycząca noszenia maseczek. W przestrzeniach ogólnodostępnych noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe - powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że w sklepach, w środkach komunikacji publicznej, w kościołach czy w kinach maseczki będą wciąż obowiązkowe.
Maseczki z Czarnocina dla węgierskiego Öttevény
Gmina Czarnocin przekazała partnerskiej gminie Öttevény na Węgrzech maseczki ochronne. Węgry, podobnie jak Polska i wiele innych krajów, zmagają się z pandemią COVID-19 i również tam obowiązuje nakaz zasłaniania w przestrzeni publicznej ust i nosa.
Marszałek i Unia Europejska wspierają piotrkowian
Na wniosek prezydenta Piotrkowa część z miliona maseczek kupionych przez marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera z funduszy unijnych trafi do piotrkowian.
12.05.2020 08:08
Maseczki dla medyków
30 tysięcy maseczek ochronnych zakupionych z pieniędzy budżetu województwa trafia do szpitali w regionie. Pierwsza część została rozwieziona w poniedziałek. Następne będą przekazane jeszcze w tym tygodniu.
Jedna trzecia mieszkańców Piotrkowa nie nosi maseczek?
Mieszkańcy Piotrkowa coraz rzadziej stosują się do obowiązku noszenia maseczek - alarmują słuchacze radia Strefa FM. O stosowanie się do wytycznych sanepidu i ministra zdrowia apelował w środę o poranku w magazynie Magiel jeden ze słuchaczy. - Jedna trzecia mieszkańców Piotrkowa nie nosi maseczek – mówił.
Gmina Wola Krzysztoporska: Mieszkańcy pomagają
Do mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska docierają codziennie kolejne partie maseczek zakupionych przez Urząd Gminy. Rozdano ich już ponad 8,5 tysiąca. Roznoszą je strażacy i sołtysi. Maseczki szyje lokalna firma, a pomocą w zorganizowaniu materiału i bezpłatnym (!) wykrojeniem materiału zajęli się państwo Agata i Grzegorz Jarkowie z Lasek. Urząd Gminy dziękujemy im za to w imieniu wszystkich mieszkańców gminy! Dzięki temu koszt jednej maseczki wynosi ok. 2 zł (znacznie poniżej cen rynkowych).
Maseczki w gminie Grabica rozdane. Wójt dziękuje za pomoc
Zakończyła się akcja dystrybucji maseczek ochronnych na terenie gminy Grabica. Dzięki sprawnej organizacji i zaangażowaniu wielu osób, mieszkańcy otrzymali ponad 5600 maseczek wielokrotnego użytku.
WORD rozdaje darmowe maseczki ochronne
Darmowe maseczki ochronne przekazane przez marszałka województwa łódzkiego można także odbierać w piotrkowskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.
Maseczki od piłkarzy Polonii
Piłkarze PKS Polonii Piotrków rozdawali maseczki ochronne mieszkańcom miasta. W środę (22 kwietnia) rano poloniści spotkali się z piotrkowianami na ulicy Sulejowskiej i na osiedlu Wyzwolenia. Akcja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat