Artykuły do tagu: manifestacja

Piotrków też wsparł sędziów
"Solidarnie z sędziami” - akcję pod takim hasłem zorganizowano w niedzielę (1 grudnia) przed budynkiem sądu przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy demonstracji chcieli wesprzeć polskich sędziów, wobec których - ich zdaniem - stosowane są represje ze strony rządu.
Piotrkowscy mundurowi manifestowali w stolicy
14 strażaków z Komendy Miejskiej w Piotrkowie uczestniczyło w manifestacji służb mundurowych zorganizowanej 2 października na Placu Zamkowym w Warszawie. To już trzeci etap ogólnopolskiego protestu, który trwa od lipca.
08.03.2017 18:37
Manifa w Piotrkowie
Podkreślały, że to nie jest protest antyrządowy, a przedstawienie żądań, a tym głównym są równe prawa. Choć strajk zorganizowano w Dzień Kobiet, uczestniczyli w nim również – i to licznie – mężczyźni. W sumie w parku Jana Pawła II zebrało się kilkaset osób. Co najmniej.
Manifestowali przeciw obniżkom płac
W Bełchatowie ponad tysiąc osób manifestowało przeciwko polityce PGE i obniżkom pensji – również w spółkach zależnych od koncernu PGE GiEK.
Radomszczanin podejrzewany o podpalenie strażnicy
Zatrzymany 22-letni mężczyzna podejrzewany o podpalenie budki strażnika przed ambasadą Federacji Rosyjskiej to mieszkaniec Radomska.
Protest przeciwko władzom miasta zorganizuje grupka bełchatowian. Według organizatorów manifestacji, w mieście dzieje się źle, dlatego chcą w ten sposób pokazać swoje niezadowolenie.
Pracownicy piotrkowskiego sądu boją się likwidacji Sądu Okręgowego w Piotrkowie.
Piotrków przeciw ACTA – nielegalna manifestacja
Grupka młodzieży z Piotrkowa i okolic postanowiła przyłączyć się do manifestacji przeciw ACTA. W piątek po południu z kilkoma transparentami wyrażali swoje niezadowolenie przed piotrkowskim magistratem. Na miejsce przyjechała policja. Zgromadzeni nie mieli pozwolenia na manifestację.
Chcą, żeby polska kolej pozostała polska. Około trzech tysięcy kolejarzy będzie manifestować we wtorek w Warszawie przeciwko - ich zdaniem - złej polityce rządu i kiepskiemu zarządzaniu kolejowymi spółkami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat