Artykuły do tagu: lup

Nawet 10 lat więzienia za łup o wartości 600 zł. Złodzieje złapani na gorącym uczynku
Wiertarka, dekoder telewizyjny, lampa, sztućce i inne drobne przedmioty, których łączną wartość oszacowano na około 600 zł padły łupem trzech złodziei z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy w niedzielę (6 stycznia) włamali się do jednego z domów jednorodzinnych. Niedługo jednak cieszyli się ze swoich zdobyczy, bo jeszcze przed opuszczeniem posesji, wpadli w ręce policjantów.
Materace na problemy z kręgosłupem
Nieodpowiednie warunki snu mogą zarówno nasilać ból pleców, jak i stanowić główny powód występowania takich dolegliwości. Istotne jest zatem, jakie materace są stosowane w sypialni. Przede wszystkim powinny one zostać dostosowane do potrzeb konkretnego konsumenta pod względem twardości, grubości oraz pozycji, w jakiej dana osoba wypoczywa w nocy.
Słup na środku chodnika będzie przestawiony
Nowe lampy ledowe pojawiły się na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. Słuchacz Strefy FM zwrócił naszą uwagę na ustawienie jednego z nich. Okazuje się, że został ulokowany na środku chodnika.
W Dojo uczcili Międzynarodowy Dzień Pokoju
W Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo - Stara Wieś" (gmina Przedbórz) odbyła się uroczystość ofiarowania słupa pokoju. Wzięli w niej udział trenerzy, samorządowcy, a także dzieci ze szkół podstawowych.
Biało-czerwone drzewa na Cmentarnej w Piotrkowie
Chodzi oczywiście o słupki postawione w miejscach po ściętych drzewach. Niektórzy żartują, że to element obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.
02.07.2016 12:17
Sytuacja bez wyjścia
Wiosną tego roku na granicy pomiędzy blokami na Piastowskiej 11 i 13 ustawiono słupki blokujące. Wszystko odbyło się w granicach prawa. Stoją w pełni legalnie. Jest jednak pewien problem – zgłosił się do nas jeden z lokatorów "trzynastki". Porusza się na wózku i często przyjeżdża do niego karetka, która, jak twierdzi pan Andrzej, przez ustawione blokady ma problemy z wyjazdem.
Historia miłosna z bombą w tle...
Dopiero zapadł w piotrkowskim sądzie wyrok skazujący w sprawie fałszywego alarmu bombowego, a kolejna osoba postanowiła popełnić podobne przestępstwo. Nietrzeźwa kobieta zawiadomiła policję o podłożonym ładunku wybuchowym w bloku przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Tłumaczyła, że zrobiła to z zemsty... bo jeden z mieszkańców bloku złamał jej serce.
Zbigniew Wodecki: Zacząłem śpiewać przypadkiem
W piątek, 11 marca, w restauracji GulJana w Piotrkowie koncert zagrał Zbigniew Wodecki. Podczas trwającego ponad półtorej godziny występu muzyk i wokalista zaprezentował swoje największe przeboje. Były wśród nich między innymi „Zacznij od Bacha”, „Oczarowanie”, „Ten kraj”, „Znajdziesz mnie znowu”, „Pszczółka Maja” i „Chałupy”. W koncercie, na zaproszenie Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewała również Renata Zarębska.
Rozprza: Spór o słup trwa już 6 lat
Rozprza, ulica Kościuszki, 12-arowa działka Pawła Wiśniewskiego, a na niej słup elektryczny. Właściciel już 6 lat temu wystąpił do zakładu energetycznego o... ustosunkowanie się w kwestii słupa.
Siedzimy tu na forum i marnujemy czas, niszcząc innym nerwy. Jest nas tu teoretycznie, ze siedemset luda.
Czynnie, znacznie mniej.
Zamiast wypisywać duby smalone, może byśmy raz coś pożytecznego zrobili, co?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat