Artykuły do tagu: loteria

Na co wydałbyś 40 milionów złotych?
Już dziś kolejna szansa na wylosowanie „szóstki” w Lotto i wygranie fortuny. Jest szansa, że w przypadku wytypowania zwycięskich liczb padnie rekordowa wygrana. 40 milionów złotych to bez wątpienia suma, która działa na wyobraźnię.
Narodowa Loteria Paragonowa. Losowanie w poniedziałek
W poniedziałek o godzinie 21.00 w TVP Regionalnej odbędzie się losowanie Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Do wygrania są opel astra oraz 2 iPady Air 2.
Piotrkowianin wygrał focusa!
Szóste urodziny obchodziła w sobotę piotrkowska galeria. Z tej okazji Focus Mall rozdawał wyjątkowe prezenty w corocznej Loterii Urodzinowej. Forda focusa wygrał Krzysztof – mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego.
Dwudniowa impreza urodzinowa i Jacek Stachursky w Focus Mall
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przez dwa dni będzie obchodziła swoje 6. urodziny. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13 - 14 listopada (piątek i sobota) w godzinach 11.00 - 18.00. W sobotę o godzinie 17.00 poznamy zwycięzców Loterii Urodzinowej. Można w niej wygrać forda focusa oraz 5 bonów o wartości 1000 zł każdy.
Wygraj focusa z okazji szóstych urodzin Focusa!
W listopadzie minie 6 lat, odkąd mamy w Piotrkowie galerię handlową. Z okazji urodzin Focus Mall zorganizował Loterię Urodzinową z atrakcyjnymi nagrodami. Rozpoczęła się ona 16 października i potrwa do 14 listopada.
Finał Wiosennej Loterii w Focus Mall
W sobotę (23 maja) w Focus Mall odbył się finał Wiosennej Loterii. Na uczestników czekała moc atrakcji!
Finał Wiosennej Loterii w Focus Mall
Galeria Focus Mall zaprasza w sobotę, 23 maja, od godziny 14.00 do 18.00. na niezapomniany i pełen energii finał Wiosennej Loterii.
Startuje Wiosenna Loteria w Focus Mall
W piątek (24 kwietnia) w galerii Focus Mall w Piotrkowie rozpoczyna się Wiosenna Loteria. Jej finał odbędzie się w sobotę, 23 maja o godzinie 17.00. W puli znajduje się 7 nagród pieniężnych: pierwsza wynosi 10 tys. zł, następna 5 tys. zł, oraz pięć po 1 tys. zł. Przewidziano także 500 nagród niespodzianek do natychmiastowego odbioru.
Galeria Focus Mall świętowała piąte urodziny
Focus Mall w Piotrkowie ma już 5 lat. Z tej właśnie okazji galeria zaprosiła dziś (w sobotę, 15 listopada) mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy. Był tort, konkursy, gwiazdy, a wreszcie wielkie wygrane. Fot. A. Wiktorowicz
Piąte urodziny galerii Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie zaprasza mieszkańców miasta i okolic w sobotę, 15 listopada (od 14.00 do 19.00) na zabawę zorganizowaną z okazji piątej rocznicy otwarcia galerii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat