Artykuły do tagu: logo

RO Belzacka ogłasza konkurs na logo
Rada Osiedla Belzacka ogłasza konkurs na logo osiedla. Chętni mogą zgłaszać się drogą mailową: rada_belzacka@wp.pl.
Powiat piotrkowski tworzy markę lokalną. Nowe logo i hasło promocyjne
"Powiat Piotrkowski - Prosto z serca", tak brzmi nowe hasło promocyjne ziemi piotrkowskiej. Przedstawiono je wraz z nowym logiem, inspirowanym kształtem serca, podczas specjalnej konferencji, w której wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich oraz wytwórcy lokalnych produktów. Spotkanie odbywało się zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych, ale pomimo to przebiegło w doskonałej atmosferze i padły liczne pomysły dotyczące dalszej strategii promocji powiatu.
Czekoladowe zestawy prezentowe z logiem Twojej firmy – sprawdź ofertę Wawel
Świąteczne podarunki firmowe, personalizowane logiem prowadzonej działalności, to nie tylko doskonały pomysł na docenienie pracowników i kontrahentów, ale także znakomita wizytówka firmy, wpływająca na jej renomę, wizerunek oraz rozpoznawalność na rynku. Szeroką gamę produktów przeznaczonych na bożonarodzeniowe prezenty znaleźć można w świątecznej ofercie Wawelu.
Zaprojektuj logo i wygraj 500 zł
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czarnocinie ogłosiła konkurs na zaprojektowanie symbolu graficznego, który będzie dla książnicy znakiem rozpoznawczym. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.
Piotrkowski bloger łamie optyczne tabu
Ghosteye – bo o nim mowa – jest jednym z pierwszym w kraju kompleksowych blogów… o okularach. To miejsce, które jest swoistym pomostem łączącym trudny, fachowy, optyczny język z czytelnymi, przystępnymi i konkretnymi informacjami dla klienta. To także obowiązkowa lektura dla każdego okularnika.
Nowa Rada Osiedla chce mieć logo
Niedawno utworzona piotrkowska Rada Osiedla „Szczekanica” ogłosiła konkurs na logo. Prace można nadsyłać do 30 sierpnia. Zwycięzcę poznamy 8 września.
Piotrków Trybunalski ma nowe logo (AKTUALIZACJA)
Nowe logo zostało oficjalnie zaprezentowane w środę, a do użytku wejdzie 15. marca. Znak graficzny miasta to monogram dwóch liter – P i T. Inspirowane jest haftem krzyżykowym, który oglądać można w piotrkowskim muzeum, a także poprzednim logo utrzymanym w granatowo-czerwonej kolorystyce i przedstawiającym Piotrków na mapie Polski. Inne elementy wykorzystane w grafice to linia zabudowy Rynku Trybunalskiego, korona i herb miasta.
Jest już logo hostelu DomiNo
Rozstrzygnięto konkurs na logotyp hostelu DomiNo. Znak graficzny - podobnie jak nazwę - wymyślili słuchacze Strefy FM.
DomiNo to oficjalna nazwa nowego hostelu, jaki już niebawem zacznie działać przy Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie. Do konkursu na nazwę hostelu ogłoszonego przez Klasztor Panien Dominikanek oraz radio Strefa FM, wpłynęło aż 35 zgłoszeń.
Anioł, ptaki i zegarek kieszonkowy, czyli kilka słów o pierwszych piotrkowskich logotypach
Logo i logotyp to nie wytwór współczesnego biznesu. Znaki identyfikacyjne stosowali już pierwsi kapitaliści. Także Piotrków ma swój wkład w rozwój tej sztuki graficznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat