Artykuły do tagu: lodowisko

Jest to największy obiekt wchodzący w skład Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.
Piotrków: Z prezydentem na lodowisku
Tradycji stało się zadość. Przebierańcy kolejny raz zatańczyli na lodzie. Tradycyjnie też towarzyszył im prezydent miasta Krzysztof Chojniak, który tym razem wystąpił w szlacheckim stroju.
Ponad 12 milionów złotych zapisano w budżecie powiatu bełchatowskiego na tegoroczne inwestycje.
145 tys. zł kosztowała rolba, która trafiła na piotrkowskie lodowisko. - Dzięki niej lodowa tafla będzie lepsza - podkreśla dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel.
Pierwsi amatorzy łyżew już pojawili się na piotrkowskim lodowisku miejskim, które zostało otwarte dzisiaj rano.
Ze względu na pogodę otwarcie lodowiska zostało przesunięte o trzy dni. Nowy sezon na lodowisku miejskim w Piotrkowie oficjalnie rozpocznie się w najbliższą środę (18 listopada).
Wczorajsza niedziela była ostatnim dniem zabaw na miejskim lodowisku. Łyżwy muszą poczekać do następnej zimy. Sztuczne lodowisko przyniosło w tym sezonie dochody w wysokości ponad 110 tys. zł.
Piotrków: Przebierańcy zatańczyli na lodzie
Gimnazjaliści i uczniowie podstawówek zatańczyli na tafli piotrkowskiego lodowiska w ostatni dzień karnawału. Wśród gości pojawił się także prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.
Dla osób które okres świąteczny zamierzają spędzić aktywnie to z pewnością ważna wiadomość. Podajemy godziny otwarcia obiektów rekreacyjnych, które znajdują się w Piotrkowie.
Zapowiadane na 7 listopada otwarcie sztucznego lodowiska zostało przesunięte na 16 listopada.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat