Artykuły do tagu: lewica

Lewica przedstawiła kandydatów
W sobotę (25 października) w Domu Nauczyciela w Piotrkowie odbyła się Powiatowa Konwencja Wyborcza, podczas której Lewica zaprezentowała kandydatów na radnych.
Lewica przedstawiła kandydata na prezydenta Piotrkowa
Wieloletni radny, doświadczony samorządowiec, w Radzie Miasta pracuje już 16 lat - tak kandydata na prezydenta Piotrkowa koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD i Lewica Razem przedstawiła radna Ewa Ziółkowska podczas konferencji prasowej zorganizowanej dziś w parku im. ks. Poniatowskiego.
Lewica złożyła kwiaty przy tablicy Ireny Sendlerowej
W Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem radny Rady Miasta Szymon Miazek z członkami Federacji Młodych Socjaldemokratów oraz Poseł na Sejm RP Artur Ostrowski złożyli wiązanki przy tablicy Ireny Sendlerowej.
Rozmawiali o Lewicy na UJK
W sobotę w Piotrkowie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Szkice z dziejów lewicy” - Lewica a samorządność.
Lewica już szykuje się do wyborów
Już za nieco ponad rok odbędą się wybory samorządowe. Kto będzie rywalizował o fotel prezydenta Piotrkowa? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak poszczególne ugrupowania szykują już swoich kandydatów.
Jaki jest stan polskiej lewicy?
„Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skur.....” - autorem tych słów jest Otto von Bismarck, a nad tym, czy miał rację zastanawiali się dziś uczestnicy debaty o stanie polskiej lewicy zorganizowanej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
„Niezbędnik pokazuje pomijaną historię”
Czym jest „Niezbędnik historyczny lewicy”? - o to piotrkowskiego posła SLD, Artura Ostrowskiego, w ostatnim programie „O tym się mówi” Strefy FM zapytał Marcin Cecotka.
Lewica maszerowała ulicami Piotrkowa
Kiedyś w pierwszomajowych pochodach szły tłumy, w tym roku - zaledwie kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lewicy. Po przerwie tradycja wróciła jednak na ulice Piotrkowa.
Lewica maszerowała ulicami Piotrkowa
Kiedyś w pierwszomajowych pochodach szły tłumy, w tym roku - zaledwie kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lewicy. Po przerwie tradycja wróciła jednak na ulice Piotrkowa.
Piotrkowska lewica pyta, co z Przemysłową
Remont w Gimnazjum nr 2 to niejedyna sprawa, o którą upomniała się piotrkowska lewica podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. - Ulica Przemysłowa aż prosi się o remont – apelowali członkowie SLD.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat