Artykuły do tagu: lekkoatletyka

Lekkoatleci z 4 powiatów walczyli na „Concordii”
Mistrzostwa rejonu bełchatowskiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych odbyły się dziś na Stadionie Miejskim „Concordia”.
Wszyscy chcą lekkiej atletyki w Piotrkowie
Czy przy Concordii na nowo pojawią się szybcy biegacze, długodystansowcy i specjaliści od konkurencji technicznych? Wszystko na to wskazuje, bo zarówno klub, właściciel stadionu lekkoatletycznego, jak i potencjalny sponsor zmierzają w tym samym kierunku.
VII Opolski Festiwal Skoków - Uchow 2.37 z Polanikiem!
Podczas 7. Opolskiego Festiwalu Skoków Rosjanin Iwan Uchow uzyskał w skoku wzwyż 2.37 - jest to najlepszy rezultat w tym sezonie na świecie! Został on uzyskany na sprzęcie Polanika!
Polanik chce wskrzesić lekkoatletykę w Piotrkowie
Niewykluczone, że sekcja lekkoatletyczna, funkcjonująca niegdyś w strukturach piotrkowskiego klubu Concordia, zostanie reaktywowana,
Piotrków: Młodzi lekkoatleci na starcie
I Miting Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych zorganizował piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkolny Związek Sportowy.
W Hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się 56. Halowe Mistrzostwa Polski seniorów w lekkiej atletyce.
Na trybunach i na płycie zgromadziło się kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali podczas Mistrzostw Piotrkowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Przebudowa boiska i przygotowanie nowej murawy z naturalnej trawy o wymiarach 68 metrów na 105 metrów z bramkami do piłki nożnej i rugby, czterotorowa bieżnia, skocznia do skoku w dal oraz stanowisko do rzutu oszczepem i pchnięcia kulą - tak wyglądac będzie nowy obiekt sportowy w Bełchatowie.
Adam Kszczot brązowym medalistą halowych MŚ
Łodzianin - Adam Kszczot wywalczył brązowy medal halowych mistrzostw świata w biegu na 800 metrów. Takie nagłówki można dziś zobaczyć w ogólnopolskiej prasie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat