Artykuły do tagu: lekkoatletyka

Lekka atletyka na miejskim stadionie
W środę po godz. 10.00 na stadionie miejskim w Piotrkowie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych i LKS.
Wybudują stadion lekkoatletyczny
Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął decyzję o ogłoszeniu przetargu na budowę stadionu lekkoatletycznego, który powstanie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. Prawdopodobnie jesienią przyszłego roku odbędą się pierwsze zawody sportowe.
11.02.2014 11:18
KS Polanik wystartował!
Miło nam poinformować, że powstał Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. Tym samym Polanik ziścił plany, aby reaktywować lekkoatletykę w swoim regionie.
Ola Nowakowska mistrzynią Polski!
Niesamowita informacja dotarła do nas ze Spały. Niespełna 16-letnia piotrkowianka Ola Nowakowska (KS Polanik Piotrków) została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż. To drugi medal MP wywalczony przez tą zawodniczkę w odstępie zaledwie kilku miesięcy.
Regionalny mityng lekkoatletyczny odbędzie się w najbliższą niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Wielki sukces Oli Nowakowskiej
To jeden z najbardziej niespodziewanych tegorocznych sukcesów w piotrkowskim sporcie. 15-letnia Aleksandra Nowakowska wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski młodzików w lekkiej atletyce.
Biegają z niepełnosprawnymi, bo lubią
Wprawdzie pogoda nieco pokrzyżowała plany i oficjalnego rozpoczęcia wspólnych treningów biegaczy z piotrkowskiego klubu “Endorfina” i niepełnosprawnych dzieci nie było, ale nieoficjalny, pilotażowy trening się odbył, i to całkiem udanie.
Mistrz olimpijski na piotrkowskim stadionie
Tomasz Majewski – polski kulomiot - dwukrotny złoty medalista olimpijski spotkał się z młodymi lekkoatletami z Piotrkowa.
Region: Rosną następcy mistrzów
Prawie 400 młodych sportowców wzięło udział w mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w lekkiej atletyce rozegranych w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.
Piotrkowski sędzia wyróżniony przez minister Muchę
Piotrkowski sędzia lekkiej atletyki wyróżniony przez minister Muchę na Łódzkim Kongresie Sportu Powszechnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat