Artykuły do tagu: laweta

Pożar lawety pełnej samochodów
Do niecodziennego pożaru doszło w poniedziałek (01.02) po godz. 14.00 przy ul. Krakowskie Przedmieście, w pobliżu bazy MZK w Piotrkowie. W ogniu stanęła laweta przewożąca samochody osobowe.
Kolizja w Sulejowie. Jedno z aut blokowało wyjazd na Opoczno
W sobotę (05.09) około godziny 20.00 na skrzyżowaniu ulic Opoczyńskiej i Koneckiej w Sulejowie doszło do zderzenia SUV-a z lawetą. Rozbity Hyundai zablokował na kilkadziesiąt minut wyjazd w stronę Opoczna. Miejsce kolizji zabezpieczali strażacy z KSRG OSP w Sulejowie.
Stracił równowagę i wpadł pod tira. Zginął na miejscu
Śmiertelny wypadek w gminie Gomunice w powiecie radomszczańskim. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:35. Czynności na miejscu wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora.
W jakich sytuacjach wypożyczenie przyczepy lub lawety jest opłacalne?
Przyczepa lub laweta może okazać się niezbędna w różnych sytuacjach, ale często jednorazowo albo sporadycznie, co sprawia, że zakup byłby nieopłacalny – znacznie dogodniejszym rozwiązaniem jest wynajem w profesjonalnej wypożyczalni. Jest on też korzystniejszy cenowo niż np. skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej.
Na co zwrócić uwagę kupując wyciągarkę samochodową do lawet i pomocy drogowej?
Wyciągarka do samochodów większości może kojarzyć się jedynie ze sprzętem użytkowanym przez zwolenników off-road, a więc jazdy autami po terenach piaskowych czy leśnych. Nie do końca jest to prawda. Sprzęt ten wykorzystuje się także w codziennych sytuacjach. Najczęściej korzystają z nich właściciele lawet czy pomoc drogowa.
Pożar na A1. Spłonęło sześć aut
Kilka minut przed godz. 20.00 w sobotę na autostradzie A1 doszło do pożaru lawety.
Walec drogowy spadł z lawety
Przez blisko godzinę ruch na rondzie u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego był utrudniony. Powodem był przewrócony na jezdni 8-tonowy walec drogowy. Sprzęt spadł z przewożącej go naczepy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat