Artykuły do tagu: latarnia

Czy w Piotrkowie znów zapanują ciemności?
W miniony weekend nie działało oświetlenie na ul. Słowackiego na odcinku od pl. Kościuszki do przejazdu PKP oraz na ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Awarię usunięto, ale... tylko tymczasowo.
Brak oświetlenia na Żelaznej
Do naszej redakcji zgłosił się słuchacz, który skarży się na brak oświetlenia ulicy Żelaznej na około 100-metrowym odcinku od ulicy Niskiej w kierunku ulicy Roosevelta. Jak twierdzi, nie działa ono już od dwóch miesięcy.
Latarnia przewróciła się na samochód
Była stara i zardzewiała, nic więc dziwnego, że przewrócił ją wiatr.
Słowackiego: Skrzywił latarnię i odjechał
Na kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy sygnał o zniszczonej latarni na oddanym w tamtym tygodniu do użytku odcinku Słowackiego.
Piotrków: Nam się te latarnie nie podobają
Kilkunastu obserwatorom i pasjonatom inwestycji oraz rozwoju miasta Piotrkowa, skupionym wokół polskiej sekcji internetowego forum Skyscrapercity, nie podobają się latarnie uliczne, które miasto ustawiło wzdłuż murów miejskich przy placu Niepodległości oraz I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat