Artykuły do tagu: laser

Depilacja laserowa czy jest skuteczna?
Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się niechcianego owłosienia na całym ciele. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć gładkie nogi czy przeszkadzają Tobie drobne włoski na twarzy, depilacja laserowa okaże się świetnym rozwiązaniem. Jaki jest efekt? Ile zabiegów trzeba wykonać?
Depilacja laserowa pod lupą, czyli wszystko co warto wiedzieć o tym zabiegu
Owłosienie u człowieka definiowane jest indywidualnymi właściwościami genetycznymi, u jednych jest ono ledwo widoczne, inni borykają się z nadmiernym owłosieniem na całym ciele. Dotychczas jedynym sposobem jego usunięcia były bolesne depilacje woskiem, lub golenie maszynką jednorazową, które często wywołują podrażnienia i czerwoną wysypkę, jednak odkąd pojawiła się pewna nowatorska i skuteczna metoda trwałej depilacji, natychmiast zdeklasowała pozostałe sposoby, zyskując ogromną popularność. Mowa o depilacji laserowej, która dzięki nowoczesnej technologii i użyciu światła lasera, trwałe usuwa niechciane włosy z wybranej części ciała, nie powodując żadnych podrażnień ani dyskomfortu w trakcie trwania zabiegu. Jeżeli jesteś zainteresowany jak przebiega zabieg, na czym dokładnie polega oraz jakie efekty daje, a przede wszystkim wahasz się nad podjęciem decyzji, ten artykuł jest dla Ciebie!
Pokaz laserowy na cześć Jana Pawła II
3 maja w kościele św. Floriana w Sulejowie odbył się wzruszający pokaz laserowy pt. "Jan Paweł II – święty z ziemi polskiej". Pokaz przedstawiał animacje laserowe obrazujące wydarzenia z historii Polski, symbole państwowe, religijne oraz obrazy i homilie związane z Janem Pawłem II.
Piotrków: Laserowy pogromca kierowców
Laserowy radar, którego można używać przy każdej pogodzie, w deszczu i we mgle, nawet przez szybę radiowozu, a w dodatku odporny na upadek - to nowoczesny sprzęt do walki z drogowymi piratami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat