Artykuły do tagu: lampy

Latarnie świecą w dzień, a w nocy panują ciemności
Mieszkańcy Piotrkowa zauważyli, że na ul. Kwiatowej, Mickiewicza i Lelewela latarnie działają w dzień, natomiast po zmroku już nie.
Stylowe lampy – retro czy nowoczesne?
Światło to jeden z tych elementów wyposażenia, które podkreślają charakter całego wnętrza. Dobrze dobrane lampy pomogą wyeksponować wystrój i stworzyć określoną atmosferę. Odpowiednio rozmieszczone, będą też idealnym sposobem na optyczne powiększenie pokoju. Jakie oprawy są szczególnie popularne w ostatnich latach? Kiedy warto zdecydować się na modele nowoczesne, a kiedy postawić na retro?
Lampy w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Trendy oświetleniowe na 2018 rok
Nowy Rok przynosi ze sobą nie tylko nowe postanowienia i cele, ale też zmiany. Wśród takich zmian często są przemiany wewnętrzne oraz zewnętrzne - przemeblowania, remonty oraz drobne naprawy mieszkaniowe. A jakie mieszkanie bez nowej oryginalnej lampy? Racja, żadne. Kosztem oświetlenia można odświeżyć wnętrze, ale też nadać mu nowego znaczenia i zmienić wcześnie wybrany styl. Można wymienić główną lampę w salonie, a można pójść na całość i wymienić całe oświetlenie w domu lub mieszkaniu. Zobaczmy, jakie lampy będą popularne w tym roku.
Zamiast świątecznych iluminacji woleliby uliczne lampy
Miasto zdobi się na święta, tymczasem wielu mieszkańców skarży się, że pomimo licznych pism do władz miasta i próśb kierowanych za pośrednictwem radnych nie jest instalowane oświetlenie uliczne. - Ze względów bezpieczeństwa bardzo by się przydało - twierdzą piotrkowianie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat