Artykuły do tagu: lampy

Szpital wojewódzki otrzymał partię lamp UV
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim otrzymał nieodpłatnie 10 lamp ultrafioletowych „Zenithlab ZXC-II UVC” od jednej z firm z Tomaszowa Mazowieckiego.
Skuteczna i bezpieczna sterylizacja pomieszczeń w domu i w pracy
Chcesz zadbać o sterylną czystość w swoim domu, mieszkaniu, miejscu pracy? Nowe urządzenie firmy TECH Sterowniki, czyli sterylizator powietrza SPT-30 zadba o realizację tego zadania. Dzięki wykorzystaniu promieniowaniu UV-C pozwala skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów, grzybów oraz innych szkodliwych substancji krążących w powietrzu.
W Piotrkowie lampy będą gasły po północy
Pół godziny po północy będzie gasło oświetlenie uliczne w Piotrkowie. Sytuacja i tak uległa poprawie, ponieważ na sporej części ulic wyłączano je dużo wcześniej lub nie było uruchamiane wcale, co było związane z oszczędnościami.
Eleganckie lampy do salonu - gdzie kupić?
W salonie spędzamy sporą część dnia. Jest to również część reprezentacyjna domu, w której gościmy rodzinę i przyjaciół. Ważne by aranżacja zapewniła dobre samopoczucie oraz świadczyła o wyczuciu dobrego smaku. W udekorowaniu salonu pomogą eleganckie lampy do salonu. Gdzie znajdziemy najlepsze?
Jak wybrać oświetlenie do mieszkania?
Oświetlenie decyduje o tym, jak będziemy czuli się w danym pomieszczeniu. Źle dobrana lampa może nas przytłaczać lub nie dostarczać odpowiedniej ilości światła. Sprawdzamy, jak dobrać światło względem wielkości pomieszczenia oraz jaki wpływ ma barwa żarówki.
Nowe oświetlenie w 9 miejscowościach gminy Wola Krzysztoporska
Nowe uliczne lampy pojawiły się w Siomkach, Gomulinie, Bujnach, Kamiennej, Mąkolicach, Parzniewicach Dużych, Parzniewicach – Łużyku, Woli Krzysztoporskiej i Kacprowie.
Latarnie świecą w dzień, a w nocy panują ciemności
Mieszkańcy Piotrkowa zauważyli, że na ul. Kwiatowej, Mickiewicza i Lelewela latarnie działają w dzień, natomiast po zmroku już nie.
Stylowe lampy – retro czy nowoczesne?
Światło to jeden z tych elementów wyposażenia, które podkreślają charakter całego wnętrza. Dobrze dobrane lampy pomogą wyeksponować wystrój i stworzyć określoną atmosferę. Odpowiednio rozmieszczone, będą też idealnym sposobem na optyczne powiększenie pokoju. Jakie oprawy są szczególnie popularne w ostatnich latach? Kiedy warto zdecydować się na modele nowoczesne, a kiedy postawić na retro?
Lampy w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Trendy oświetleniowe na 2018 rok
Nowy Rok przynosi ze sobą nie tylko nowe postanowienia i cele, ale też zmiany. Wśród takich zmian często są przemiany wewnętrzne oraz zewnętrzne - przemeblowania, remonty oraz drobne naprawy mieszkaniowe. A jakie mieszkanie bez nowej oryginalnej lampy? Racja, żadne. Kosztem oświetlenia można odświeżyć wnętrze, ale też nadać mu nowego znaczenia i zmienić wcześnie wybrany styl. Można wymienić główną lampę w salonie, a można pójść na całość i wymienić całe oświetlenie w domu lub mieszkaniu. Zobaczmy, jakie lampy będą popularne w tym roku.
Zamiast świątecznych iluminacji woleliby uliczne lampy
Miasto zdobi się na święta, tymczasem wielu mieszkańców skarży się, że pomimo licznych pism do władz miasta i próśb kierowanych za pośrednictwem radnych nie jest instalowane oświetlenie uliczne. - Ze względów bezpieczeństwa bardzo by się przydało - twierdzą piotrkowianie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat