Artykuły do tagu: lZPN

Skalnik Sulejów surowo ukarany...
...za fatalne zachowanie swoich kibiców podczas spotkania piotrkowskiej klasy okręgowej z KS Paradyż . Działacze piotrkowskiej delegatury Wydziału Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej postanowili, że dwa najbliższe mecze sulejowska drużyna rozegra na obiekcie oddalonym od Sulejowa o co najmniej 30 kilometrów. Na klub nałożono także karę w wysokości 1000 złotych.
Stanisław Sipa prezesem i...kierownikiem jednocześnie
24 kwietnia członkowie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowali, że rozgrywki piłkarskie w III lidze i niższych klasach rozgrywkowych, będą prowadzone tylko i wyłącznie przez pracowników Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, a nie jak do tej pory Okręgowych Związków Piłki Nożnej, co oznacza, że funkcjonowanie tych drugich jest bezzasadne. Zmiany weszły w życie 1 lipca, tego dnia Okręgowe Związki Piłki Nożnej zostały przekształcone w delegatury wojewódzkich związków. Kierownikiem tej piotrkowskiej ma być Stanisław Sipa, choć jeszcze umowy nie podpisał, tymczasem nadal pełni też funkcję prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który ma zostać zlikwidowany do końca roku.
Piotrków zrezygnował z organizacji finału Pucharu Polski
Chodzi o najważniejszą konfrontację na szczeblu wojewódzkim. Ta decyzja została podyktowana złym stanem murawy na Stadionie Miejskim Concordia. ŁZPN otrzymał w tej sprawie pismo od OZPN-u i wytypował już dwa miasta, które mogą zastąpić Piotrków w roli gospodarza tego spotkania.
Piotrków nie będzie gościł finalistów Pucharu Polski
Powodem zmiany gospodarza tegorocznego finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim Concordia. OZPN wystosował w tej sprawie pismo do ŁZPN-u, a ten wyznaczył już nowe potencjalne miejsca rozegrania tego spotkania.
Polonia Piotrków ukarana
Polonia Piotrków została ukarana przez Łódzki Związek Piłki Nożnej za skandaliczne zachowanie swoich kibiców podczas derbowego pojedynku Polonii z Uczniowskim Klubem Sportowym Concordia 1909 rozegranego w ramach II ligi wojewódzkiej juniorów.
Sejf się odwołał. Mecz odwołany
W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego Astoria Szczerców przegrała z Lechią Tomaszów 0-2. Drugie spotkanie KS Paradyż – Włókniarz Zelów zostało odwołane. Być może w drugim półfinale z Zelowem zagra zupełnie inny zespół.
Piłkarski rozkład jazdy
W weekend piłkarze drużyn z naszego okręgu rozegrają kolejne mecze ligowe. Na początek piłkarski rozkład jazdy. W niedzielę o 15.00 piłkarze PGE GKS-u Bełchatów pożegnają się z I ligą meczem z Bytovią Bytów. A w sobotę o 17.00 ostatni mecz w tym sezonie rozegrają piłkarze tomaszowskiej Lechii, którzy zmierzą się z Oskarem Przysucha.
Polska - Finlandia na piotrkowskim stadionie już we wtorek
Kibice, którzy przyjdą we wtorek na mecz reprezentacji młodzieżowych U-18 Polska - Finlandia, który odbędzie się na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie na pewno nie będą się nudzić.
Polska – Finlandia – trwają przygotowania do meczu
1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat