Artykuły do tagu: kwiaty

Złożyli kwiaty ku czci żołnierzy wyklętych
O osobach walczących za nasz kraj powinno się pamiętać zawsze, 1 marca szczególnie, bo tego dnia obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piotrkowie złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą bohaterów antykomunistycznego podziemia.
Ukradli wkłady do zniczy, wiązanki i kwiaty
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy dokonał kradzieży rozbójniczej. Pokrzywdzony właściciel stoiska ze zniczami oszacował wartość skradzionego mienia na 1000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Piotrkowskie Targi Ogrodnicze w najbliższą niedzielę
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Impreza odbędzie się w niedzielę 14 maja w godz. 8.00 - 16.00. Mimo zmiany terminu wydarzenia udział zapowiedziało już ponad 140 firm i ciągle przyjmowane są nowe zgłoszenia.
Sztuczne kwiaty – czy warto wykorzystywać je do dekoracji wnętrz?
Świetnie sprawdzają się w biurach, hotelach, sklepach i miejscach, w których na co dzień trudno jest dbać o kwiaty żywe, a elegancki wystrój jest wyznacznikiem prestiżu. Dziś sztuczne ozdoby florystyczne nie kojarzą się już z kiczem, a ich popularność stale rośnie. W dodatku w porównaniu z żywymi roślinami są mniej kosztowne i czasochłonne.
Maja w ogrodzie, Maja w piotrkowskiej bibliotece
Kiedy za oknem jesienna plucha, warto porozmawiać o ogrodach. 25 listopada piotrkowską bibliotekę odwiedzi Maja Popielarska. Znana dziennikarka i prezenterka pogody, a także pasjonatka ogrodnictwa spotka się z miłośnikami zieleni.
Konkurs na najładniej ukwiecony balkon!
Zieleń wokół nas... do udziału w ósmej już edycji konkursu na najładniej ukwiecony balkon, bądź ogródek zaprasza mieszkańców osiedla Rada Osiedla Armii Krajowej w Piotrkowie.
Uczcili rocznicę wyzwolenia Piotrkowa
W sobotę (18 stycznia) przypada 69. rocznica wyzwolenia Piotrkowa Trybunalskiego z rąk okupantów hitlerowskich. Z tej okazji w samo południe przedstawiciele władz miasta, powiatu oraz organizacji i stowarzyszeń złożyli kwiaty pod Pomnikiem Bohaterów Walk za Polskę i Lud 1939-1945 przy placu Niepodległości.
Jesień to pora sadzenie wiosennych kwiatów cebulowych, między innymi tulipanów i krokusów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat