Artykuły do tagu: kurs

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział "Zwierzak" w Piotrkowie ogłasza konkurs fotograficzny "Pies i kot przyjaciel aparatu". Konkurs rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do 27 sierpnia 2009 roku.
Pogotowie ratunkowe uratowane
Narodowy Fundusz Zdrowia rozstrzygnął konkurs na obsługę ratownictwa medycznego w naszym mieście. Sektor ten, jak dotychczas, obsługiwać będzie piotrkowski Samodzielny Szpital Wojewódzki. W konkursie startowała również prywatna firma. Ratownicy medyczni z Piotrkowa mogą odetchnąć z ulgą, zachowają miejsca pracy. Niewiele zmieni się również, jeśli chodzi o pacjentów.
Dyrekcja Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu zaprasza uczniów do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie o Prawach Dziecka pod hasłem „Nie ma dzieci – są ludzie”.
Być może piotrkowskie pogotowie trafi wkrótce w prywatne ręce. Został ogłoszony już kolejny konkurs na świadczenie usług ratowniczych. - Jeśli wygra go prywatna firma, pracę może stracić nawet 85 osób - nie kryje obaw Marek Konieczko dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Wolbórz: Eliminacje do ogólnopolskiego konkursu
W Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu odbyły się szkolne eliminacje I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Organizatorem konkursu są SGGW w Warszawie, Redakcja ogólnopolskiego miesięcznika „Agromechanika”, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Czy wraz z początkiem nowego semestru w piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 10 zmieni się dyrektor? To wielce prawdopodobne. Prezydent miasta ogłosił konkurs na to stanowisko.
Kilkuset osadzonych w zakładach karnych woj. łódzkiego skorzysta z kursów zawodowych fundowanych przez Unię Europejską. Pierwsze kursy ukończyli już więźniowie z Piotrkowa i Garbalina koło Łęczycy. W miesięcznych szkoleniach mogą uczestniczyć skazani, którym do końca odsiadki zostało nie więcej niż dwa lata i którzy już zdobyli prawo do przedterminowego zwolnienia. To nie tylko sposób na więzienną nudę. Część przeszkolonych znajduje pracę jeszcze przed wyjściem na wolność.
Piotrków: Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Adrianna Niciak i Marek Wysocki zostali laureatami IV konkursu fotograficznego "Ziemia Piotrkowska - moja mała ojczyzna w obiektywie. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy złożyli w sumie 87 zdjęć w dwóch kategoriach tematycznych: pejzaże powiatu piotrkowskiego i warto zobaczyć - czyli miejsca mało znane i dotychczas niedostrzeżone.
Dobra wiadomość dla miłośników "pstrykania" zdjęć. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie ogłasiło IV konkurs fotograficzny "Ziemia Piotrkowska-moja mała ojczyzna w obiektywie". Celem konkursu jest odkrycie i pokazanie ciekawych miejsc na terenie powiatu piotrkowskiego.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat piotrkowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat