Artykuły do tagu: kurs

Wolbórz: Eliminacje do ogólnopolskiego konkursu
W Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu odbyły się szkolne eliminacje I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Organizatorem konkursu są SGGW w Warszawie, Redakcja ogólnopolskiego miesięcznika „Agromechanika”, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Czy wraz z początkiem nowego semestru w piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 10 zmieni się dyrektor? To wielce prawdopodobne. Prezydent miasta ogłosił konkurs na to stanowisko.
Kilkuset osadzonych w zakładach karnych woj. łódzkiego skorzysta z kursów zawodowych fundowanych przez Unię Europejską. Pierwsze kursy ukończyli już więźniowie z Piotrkowa i Garbalina koło Łęczycy. W miesięcznych szkoleniach mogą uczestniczyć skazani, którym do końca odsiadki zostało nie więcej niż dwa lata i którzy już zdobyli prawo do przedterminowego zwolnienia. To nie tylko sposób na więzienną nudę. Część przeszkolonych znajduje pracę jeszcze przed wyjściem na wolność.
Piotrków: Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Adrianna Niciak i Marek Wysocki zostali laureatami IV konkursu fotograficznego "Ziemia Piotrkowska - moja mała ojczyzna w obiektywie. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy złożyli w sumie 87 zdjęć w dwóch kategoriach tematycznych: pejzaże powiatu piotrkowskiego i warto zobaczyć - czyli miejsca mało znane i dotychczas niedostrzeżone.
Dobra wiadomość dla miłośników "pstrykania" zdjęć. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie ogłasiło IV konkurs fotograficzny "Ziemia Piotrkowska-moja mała ojczyzna w obiektywie". Celem konkursu jest odkrycie i pokazanie ciekawych miejsc na terenie powiatu piotrkowskiego.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat piotrkowski.
Zmiany personalne na stanowiskach dyrektorów piotrkowskich szkół. Od września w kilku placówkach oświatowych na terenie Piotrkowa zmienią się dyrektorzy.
Szereg osiągnięć, jakimi może poszczycić się piotrkowska „Odzieżówka” (kierunek Technikum Menedżersko-Usługowe w ZSP nr 6) wzbogacony został w ostatnich dniach o trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Odzieżowych TEXTIL 2008.
Już po raz siódmy przeprowadzona zostanie w naszym mieście akcja “Bezpieczna Kobieta 2008”, której organizatorem jest Komenda Miejska Policji w Piotrkowie.
Dwanaście nominacji do udziału w eliminacjach rejonowych przyznało jury podczas eliminacji miejsko-powiatowych 53 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który w ubiegłą sobotę odbył się w piotrkowskim MOK- u.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat