Artykuły do tagu: kurs

Rozwesela kibiców, dopinguje i zagrzewa drużynę do walki - to podstawowe obowiązki każdej maskotki klubowej. Już niedługo Piotrcovia będzie miała własną.
Instytucje i stowarzyszenia z naszego powiatu zwracają uwagę na opieszałość w wypłacaniu dotacji uzyskiwanych w wyniku udziału w konkursach ogłaszanych przez Urząd Marszałkowski. Takie opóźnienia niejednokrotnie oznaczają, że projekt, na który próbowano pozyskać fundusze, musi zostać zawieszony.
Maraton matematyczny w Piotrkowie po raz piąty
„Bilet autobusowy z Piotrkowa do Łodzi z 20-procentową zniżką uczniowską kosztuje o 5 zł 40 gr drożej, niż ten sam bilet z 50-procentową zniżką studencką. Ile kosztuje bilet bez żadnej zniżki?
W Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Piotrkowie Trybunalskim już po raz piąty odbył się finał gimnazjalnego konkursu „Gdybym był radnym…” .
Pracownik starostwa laureatem Eurolidera 2010
Michał Tokarski podinspektor Wydziału Edukacji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb., odpowiedzialny za pozyskiwanie funduszy unijnych został laureatem konkursu Eurolider 2010 roku.
Piotrków: Najlepsza elewacja przy Narutowicza
Podsumowano II edycję konkursu NOWA ELEWACJA. Komisja po obejrzeniu ośmiu odnowionych kamienic zdecydowała o przyznaniu trzech nagród.
Majowy KZK w Piotrkowie – 3 maja
Na piknik motoryzacyjny zaprasza Automobilklub Piotrkowski. Impreza odbędzie się w najbliższy poniedziałek (3 maja) na parkingu przy C.H. Muszkieterowie.
Dzisiaj w Domu Nauczyciela rozpocznie się 7 edycja festiwalu piosenki Eurojedynka skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych.
I eliminacja KZK o Puchar Dyrektora WORD
Automobilklub Piotrkowski w niedzielę, 25.04.2010r. przy współpracy z WORD w Piotrkowie Trybunalskim organizuje I Eliminację KZK o Puchar Dyrektora WORD.
I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD
W najbliższą sobotę 10 kwietnia o godzinie 17.00 przy C.H. Muszkieterowie wystartuje I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD dla kierowców amatorów, organizowana przez Automobilklub Piotrkowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat