Artykuły do tagu: kuratorium

Kurator łódzki zaapelował do piotrkowskich nauczycieli
Wraz z ustępowaniem pandemii i powolnym powrotem do normalności także szkoły wkrótce powrócą do stacjonarnej edukacji. Z jednej strony uczniowie podkreślają radość z ponownego spotkania znajomych. Z drugiej wielu obawia się, że po długim okresie nauki zdalnej program ich przerośnie i nie poradzą sobie w tradycyjnych szkolnych realiach. O braku powodów do obaw przekonuje łódzki kurator oświaty, Waldemar Flajszer, który zwrócił się z apelem do dyrektorów i nauczycieli o ułatwienie młodzieży powrotu do normalnej edukacji.
Tomasz Trzaskacz ponownie szefem piotrkowskiego Kuratorium
Tomasz Trzaskacz ponownie dyrektorem piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi. Wygrał konkurs, którego wyniki ogłoszono we wtorek.
Zmiana dyrektora piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty
Tomasz Trzaskacz nie jest już dyrektorem piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi.
Czy piotrkowscy uczniowie też mają za ciężkie plecaki?
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Tornistra, przedstawiciele Kuratorium Oświaty i Sanepidu sprawdzili jakie obciążenie codziennie spoczywa na plecach dzieci. W poniedziałek o godzinie 10.00 rozpoczęło się ważenie, w akcji udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Piotrkowie.
Kuratorium zaakceptowało zmiany w SP w Proszeniu
Przedstawiciele Kuratorium Oświaty pozytywnie zaopiniowali zmiany, które zostaną wprowadzone niebawem w Szkole Podstawowej w Proszeniu. Przypomnijmy, że placówką będzie zarządzać stowarzyszanie powołane przez rodziców.
Wydalenie z zawodu i nagana. Dyrektorka i nauczycielka z SP 10 ukarane
Zapadły decyzje Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli w sprawie dyrektorki i jednej z nauczycielek ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie.
Mają najlepszego gimnazjalistę województwa
Michał Lewandowski, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bełchatowie, został wybrany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi najlepszym gimnazjalistą województwa łódzkiego.
Piotrków: Mówili w szkole... o szkole
"O szkole w szkole" to hasło konferencji, która odbyła się dziś w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego. W spotkaniu uczestniczyli goście z sześciu powiatów.
Grześ poszedł do przedszkola
Grześ jest inteligentny, wrażliwy, nieśmiały, poziomem intelektualnym znacznie przewyższa rówieśników. Bywa impulsywny. Kiedy miał 3,5 roku zrobił pierwszy krok na drodze edukacji. Poszedł do przedszkola. Jednak po roku został z niego wyrzucony...
Zmiany w piotrkowskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat