Artykuły do tagu: krwiodawstwo

Szydłów: Ratujemy życie
Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie chętnie uczestniczy w różnego rodzaju akcjach i przedsięwzięciach na rzecz pomocy innym. Jednym z nich jest aktywny udział młodzieży w akcji zatytułowanej "Młoda krew ratuje życie".
Ostatnia w tym miesiącu akcja honorowego oddawania krwi zorganizowana przez piotrkowski punkt krwiodawstwa i krwiolecznictwa odbędzie się w w najbliższy weekend w Rozprzy.
Mimo, iż piotrkowski Punkt Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zmienił swoją lokalizację już kilka miesięcy temu, to niektórzy honorowi dawcy krwi wciąż zaglądają do starej siedziby. - Tam krwi już nie oddamy - przypominają pracownicy placówki.
Kolejną zbiórkę krwi organizuje piotrkowski punkt krwiodawstwa i krwiolecznictwa, tym razem to najcenniejsze lekarstwo będą mogli oddawać mieszkańcy gminy Gorzkowice.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi w ramach propagowania honorowego krwiodawstwa, w czwartek (15 grudnia) zaprezentuje w Piotrkowie Trybunalskim nowoczesny mobilny punktu pobierania krwi.
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK w Piotrkowie informuje o planowanych akcjach krwiodawstwa:
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK organizuje w najbliższą niedzielę akcję pobierania krwi...
30.06.2008 14:27
Centrum Krwiodawstwa w Piotrkowie bije na alarm. W okresie wakacyjnym drastycznie spadła ilość oddawanej krwi. A tego najcenniejszego leku potrzebuje ciągle bardzo wiele osób.
Honorowi krwiodawcy z naszego regionu czynnie uczestniczą w ogólnopolskich akcjach. Ratując życie potrzebującym, zapisują pozytywnie region piotrkowski na mapie polskiego krwiodawstwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat