Artykuły do tagu: kronika trybunalska

Antyszczepionkowcy nie tracą nadziei
Pojawiła się szansa, że ponownie będziemy mogli wypoczywać na terenie ośrodka w Bronisławowie. O ile oczywiście znajdzie się ktoś odważny (bardzo odważny) żeby teren wydzierżawić. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi zaprasza do udziału w aukcji, której przedmiotem jest wydzierżawienie nieruchomości po popularnym niegdyś porcie „u Łysego”. Ośrodek został zamknięty dla wypoczywających dwa lata temu.
Wywoławcza cena dzierżawy to 7450 złotych netto miesięcznie. Siedem tysięcy czterysta pięćdziesiąt złotych netto! Do wydzierżawienia potrzebna będzie duża odwaga, nie mylić z odważnikiem.
Kto tęskni za tężniami?
4 maja rusza Budżet Obywatelski 2022. Piotrkowianie będą mieli do wydania więcej pieniędzy niż w roku ubiegłym. Już po raz ósmy zdecydują o tym, na co zostaną wydane pieniądze z budżetu miasta. W nadchodzącej edycji do dyspozycji mieszkańców będzie 2 mln 681 tys. złotych. Na co je wydać? Jest kilka pomysłów niezrealizowanych w poprzednich edycjach. Niektórzy na ten przykład tężnią za tężnią. Tzn. tęsknią za tężniami.
27.03.2021 09:28
Sprawa wielkiej wagi
W całym kraju wprowadzono lockdown, co w wielkim uproszczeniu oznacza że prawie wszystko jest zamknięte. Jak wiemy z reklamy, słowo „prawie” robi różnicę, dlatego cieszmy się z byle czego – tzn. z tego, że jednak coś jest otwarte. Np. niektóre umysły.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat