Artykuły do tagu: krew

Wszystkich, którzy chcą oddać krew informujemy o organizowanych w maju akcjach krwiodawstwa.
Coraz więcej krwiodawców korzysta z ulgi podatkowej. W PIT-ach możliwe jest bowiem odliczenie oddanej honorowo krwi jako darowiznę. Do dokumentowania ilości oddanej krwi potrzebne jest na przykład zaświadczenie wydane przez punkt pobrań krwi.
Zmarł Krzysztof Wiaderek – redaktor Strefy FM
Po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 50 lat zmarł nasz redakcyjny kolega - Krzysztof Wiaderek.
Rodzina Krzysztofa Wiaderka pragnie złożyć wyrazy wdzięczności wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się oddać krew dla chorującego redaktora Strefy FM. - Zebrano wiele litrów krwi ratującej życie, za co z całego serca dziękujemy.
Krew to bezcenny dar, a ci, którzy chcą pomóc oddając ten życiodajny płyn innym, mogą to zrobić już jutro w Sulejowie.
„Zbieramy krew dla Polski" - pod takim hasłem już w ten piątek odbędzie się w Piotrkowie druga edycja ogólnopolskiej akcji, ktorej celem jest zbiórka najcenniejszego leku.
W piotrkowskich szpitalach brakuje krwi. Ten problem, jak co roku, narasta w czasie wakacji. W bankach krwi życiodajnego płynu brakuje z kilku powodów.
Piotrkowski punkt krwiodawstwa apeluje do mieszkańców o pomoc i oddawanie krwi, której szczególnie latem bardzo brakuje. Na krwiodawców (osoby pełnoletnie z dowodami osobistymi) piotrkowski punkt Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (ul. Wojska Polskiego 77, wejście "D")' czeka codziennie - w poniedziałki, wtorki i w piątki w godzinach od 8 do 11, a w środy i czwartki w godzinach od 8 do 10.30.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat